Sexy krátké bundy do pasu

Sexy krátké bundy do pasu

Kategorie: Dámské oblečení

Sponzorované odkazy

Dámských bundiček je na trhu celá řada. Víte však, které bundy budou IN v tomto roce? Letošní rok je ve znamení krátkých bund. Sexy a cool proto budete vypadat v sexy bundě do pasu. U krátkých bund do pasu se můžete setkat také s výrazem bomber. Přestože pojem bomber se vyskytuje převážně u pánského oblečení, u dámského oblečení není výjimkou.

Bundy do pasu jsou velmi žádané především mezi mladšími ženami, které se nestydí ukázat, co v nich je. Díky nim tak skvěle poukáží na svou dokonalou postavu. Bundu do pasu můžete nosit buď na holé tělo, kdy budete vypadat opravdu sexy a nebo pod ni můžete nosit delší svetr.

Pokud zvolíte vhodně barevně sladěný svetr, který bude o něco delší než bunda, pak máte vyhráno. Nejen že budete vypadat skvěle, ale svetr vás navíc ochrání před různými nemocemi. Velkým hitem je krátká bunda s nýtky a ¾ rukávy. Krátké bundy do pasu jsou zkrátka nedílnou součástí roku 2010.


Dámské bunda do pasu BU126, 790 Kč


Dámská bunda do pasu BU135, 790 Kč


Dámská bunda do pasu BU125, 790 Kč


Dámská bunda do pasu BU129, 190 Kč

zdroj:http://www.in-obleceni.cz/

Sponzorované odkazyŠtítky: Dámské bundy, krátké bundy do pasu, krátké dámské bundy, bunda s nýtky, bomber, bundy, krátké bundy, bundy do pasu