Neviditelné podprsenky: Šik i v topu s holými zády

Neviditelné podprsenky: Šik i v topu s holými zády

Kategorie: Dámské spodní prádlo

Jarní počasí nás láká, abychom odložily hřejivé svetry a začaly hledat ve skříni nebo nakupovat vzdušnější oblečení. Zbožňované asymetricky střižené topy, trika s odhalenými zády, řasením v oblasti dekoltu či svůdné šaty s otevřenou zadní částí, odkrytými rameny a průhledné oděvy však mají jedno společné – řešíme s jejich pořízením také otázku, jakou podprsenku zvolit.

Řešením je spolehlivá, ale skoro neviditelná podprsenka ze silikonu. Jedná se o měkký, poddajný, průhledný nebo tělový materiál speciálně vytvořený pro ženy. Pro tyto situace jsou ideální volbou silikonová ramínka s látkovými košíčky nebo samolepicí silikonové košíčky nebo kombinace silikonových ramínek a košíčků, popřípadě lepítka na bradavky a podlepovací podprsenky.

Při pořizování těchto typů podprsenek a lepítek je podstatné dbát nejen na výběr kvalitního zboží, ale také na to, k jaké příležitosti se budeme takto oblékat. Rozhodujeme se podle toho, zda navštívíme formální či neformální společnost, která část našeho těla bude odhalená, podle velikosti a typu výstřihu a obepnutí látky v oblasti poprsí.

Neviditelné podprsenky: Šik i v topu s holými zády (http://www.modablog.cz)

Spolehlivost podprsenek bez ramínek

Nevýhodou podprsenek a lepítek bez ramínek a vázání může být to, že v případě zvlhčené pokožky, či příliš volného oblečení může docházet k jejich sesunu nebo se košíčky nemusí správně umístit ve stejné výšce. Silikonové košíčky však působí přirozeným dojmem nejen pro oko, ale také na pohmat a samozřejmě také zpevňují a formují poprsí. Podlepovací podprsenky vytváří neviditelné zpevnění prsou a lepítka odvádějí pozornost od nejdiskrétnějších částí poprsí – bradavek, které by se určitě neměly pod oblečením rýsovat.

Nejspolehlivější volbou je však podprsenka se silikonovým zapínáním. Ramínka z průhledného silikonu mohou vést klasicky k látkovému zapínání na zádech nebo můžete založit ramínko za krk a zapnout oba konce v přední linii. Dalším vylepšeným typem podprsenek je kombinování ramínek i zapínání na silikonové pásky, které se v zadní části překřižují a zapínají na břiše.

Neviditelné podprsenky: Šik i v topu s holými zády (http://www.modablog.cz)Neviditelné podprsenky: Šik i v topu s holými zády (http://www.modablog.cz)Neviditelné podprsenky: Šik i v topu s holými zády (http://www.modablog.cz)Neviditelné podprsenky: Šik i v topu s holými zády (http://www.modablog.cz)

zdroj: http://www.bra.sk/

Štítky: podprsenka, neviditelná podprsenka, silikonová ramínka, podlepovací podprsenky, lepítka, silikonové pásky, podprsenky