Plavky Triola, a máme léto na jedničku / Plavky 2010

Plavky Triola, a máme léto na jedničku / Plavky 2010

Kategorie: Plavky

Sponzorované odkazy

Která žena by nechtěla v horkých letních dnech vypadat jako slečna Božská. Vybrat si plavky, do kterých se na první pohled zamilujete, Vám usnadní výběr české značky Triola. Pokud hledáte jednoduchost, eleganci a kvalitu, této značky se už nevzdáte. Už se Vám nemusí točit hlava z množství různých plavek, které jsou výplodem experimentů svých tvůrců, ale s praktičností už toho mají pramálo společného. Tedy nejen krása, ale i prozaická praktická stránka Vám usnadní volbu při nakupování plavek.

Nedokonalá figura? Nic není ztraceno!

Co si mám ale pod tím vším představit? Nesčetněkrát si leckterá žena ve zkušební kabině při nákupu plavek povzdechla, že jednotlivé velikosti dílů soupravy nebo barevné typy by se měly kombinovat. S plavkami, které nám padnou, i když se to bude zdát jako sci-fi, se dá kouzlit. Horní díl vytvoří objemnější poprsí nebo zpevnění menších rozměrů, dolní díl skryje větší zadeček nebo bříško. Ne všechny značky a prodejci však přistupují k možnosti kombinování dílů. Možnost prodeje jednotlivých kusů podprsenky a kalhotek je však u značky Triola samozřejmostí.

Ale v nabídce se návrháři nebojí promýšlet, co je pro ženy pro výběr plavek určující a sáhnout ještě dále. Vybírat totiž nemusíme jen z různých velikostí, ale i střihů! Máte raději bokový či nízký střih, chcete kalhotky s vyšším pasem? Rády byste skryli viditelnou asymetrii ňader? Stačí zvolit to, co preferujeme a přiblížit se zase o kousek dál k dokonalosti. Navíc se rozměry podprsenky určují dle míry obvodu, tedy klasicky jako podprsenka. Jedná se o mnohem přesnější určení míry než klasické evropské velikosti (S, M) nebo číslování (36, 38), které lze u některých značek vidět.

A jak plavky ve skutečnosti vypadají? Horní díl plavek je vytvořený se všitými kosticemi, s vyztužením a vycpávkami nebo bez nich. I přesto, že výběr barev a dezénů jednotlivých plavek není velký, uspokojí svou originalitou snad každou ženu. Dominantu hraje tyrkysová, černá, červená či růžová barva. Vzory jsou hravé, barevné a živé. U plavek nalezneme zdobné prvky jako korálky, lemy imitující pásek a řasení látky. E-shop Triola navíc nabízí jedinečnou akci – při nákupu nad 1700 Kč získáte jako dárek sluneční brýle.


Plavky Triola 82231a, horní díl, 799 Kč


Plavky Triola 84228, jednodílné plavky, 1299 Kč


Plavky Triola 82228a, dvoudílné plavky, 1088 Kč


Plavky Triola 82228b, dvoudílné plavky, 1088 Kč

http://www.astratex.cz/…82130/plavky
Plavky Triola 82130, dvoudílné plavky, 1108 Kč

zdroj: http://www.astratex.cz

Sponzorované odkazyŠtítky: plavky, Triola, figura, velikosti, bokový, nízký střih, kosticemi, vycpávkami, korálky, pásek.