Push-up podprsenka

Push-up podprsenka

Kategorie: Dámské spodní prádlo

Toužíte po sexy poprsí, ale přitom se bojíte i kuchyňského nože? Netřeba chirurgických zákroků, Vaše vnady hezky nadzvedne a udělá ještě vnadnějšími věcička zvaná push-up podprsenka. Zároveň zaručuje svým majitelkám maximální pohodlí.

Něco málo z historie

Krása a pohodlí v jednom malém zázraku, který se vyklubal na svět kolem roku 1950. Zásluhu na tom má jistý Frederick Mellinger, který pracoval ve firmě vyrábějící spodní prádlo. Nikdy ho ovšem obyčejné podprsenky a kalhotky z bíle bavlny nezaujaly. Proto se pustil do výroby černého krajkového prádla.

Jak už to tak bývá, jeho začátky nebyly snadné. Problémy nastaly hned s propagací tohoto odvážného kousku, protože žádný tisk mu tuto reklamu nechtěl otisknout. Proto se vydal do L.A., kde vyrobil podprsenku ve tvaru kuželů, kterou si ihned všechny ženy oblíbily. Push-upka na sebe nenechala dlouho čekat a brzy se stala dalším hitem z Mellingerovy díl­ny.

Zázračná push-upka

Je až neuvěřitelné, co taková podprsenka, ať už s větší či menší výstuží dokáže. Změna je maximálně patrná. A pokud se Vám muži přestanou dívat do očí a jejich zorné pole bude o něco níže, bude to mít na svědomí právě push-up podprsenka.

Ano, blíží se léto, se kterým přichází i skromné oblečení, ovšem pouze co se množství látky týče. Různorodá trička mají něco společné, málo které totiž postrádá pořádný výstřih. A v této situaci přichází opět na řadu push-upka, ta se Vám totiž o „výplň“ výstřihu postará.

Pokud si Vás push-up podprsenka získá a jen s nelibostí ji budete u vody měnit za trojúhelníčkové plavky, které Vás „prozradí“ … nevěšte hlavu. K dostání jsou také plavky na způsob push-upky, ale o těch třeba někdy příště. :-)

Štítky: Push-up podprsenka, Podprsenka, Push-upka, Pušabka, Vystužená podprsenka