Lindex 2011: Rok ve znamení ženskosti!

Lindex 2011: Rok ve znamení ženskosti!

Kategorie: Dámské oblečení

Sponzorované odkazy

Toužíte po velmi stylových ženských modelech, které nenápadně zvýrazní veškeré vaše přednosti? Chcete být šik a cítit se přitom pohodlně? V tom případě vsaďte na oblečení Lindex – skandinávské značky číslo jedna. Lindex 2011 je tu nyní pro vás, nechte se unést!

Minulost značky Lindex

Značka Lindex je tu pro své zákazníky již více než půl století! Vznikla v roce 1954 a od té doby nabízí ženám i dívkám (a roku 1985 i dětem) všech velikostí to nejkvalitnější spodní prádlo, oblečení i doplňky. Ačkoliv byly začátky Lindex skromné, během desítek let se tato značka etablovala jako jedna z evropských jedniček, se kterou je třeba počítat! Z domovské země Švédska se Lindex nejprve přesunula do Norska, aby posléze „ovládla“ Evropu.

A není divu, oblečení Lindex je velmi ženské, pohodlné, sexy a zároveň trendy. Nechte se jím unést v jednom z 350 obchodů po celé Evropě, vyzkoušejte si jej naživo například v Brně, Liberci nebo Ostravě! A pokud vás zajímá, jaké bude oblečení značky Lindex 2011- rozhodně čtete dále!

Lindex současnosti

Lindex 2011 bude pokračovat v nastolené linii ženského oblečení, kdy se bude soustředit zejména na nejnovější trendy. Co se týče jarní kolekce- připravte se na návrat minimalismu 90.let a rustikálního, romantického stylu. Každá z nás si tedy dozajista přijde na své! Lindex 2011 bude ve znamení jednoduché elegance i květinových vzorů nejrůznějších velikostí.

Toto jaro se nebojte se tónů v tónu, kombinací černé a bílé a vsaďte zejména na pastelové barvy! Lindex 2011 bude také ve znamení pohodlí, navrací se volnější kalhoty i romantické rozevláte topy. Oslavte tedy jaro i své ženství v oblečení značky Lindex!

Podlehněte i vy letos na jaře kouzlu značky Lindex a buďte za každých okolností sexy a pohodlně oblečená. Nechte se okouzlit nejnovější kolekcí Lindex a oslňte své okolí! Vždyť oblečení Lindex 2011 je tu pro vás i vaši romantickou duši.

Prodejny Lindex:

Lindex v Praze
Lindex v Brně
Lindex v Ostravě
ostatní prodejny Lindex

Zdroj: www.lindex.com, www.mojeznacka.cz
Foto: www.blog.lindex.comwww.luxurymag.cz

Sponzorované odkazyŠtítky: Lindex, Lindex 2011, oblečení Lindex, oblečení Lindex 2011