Barevné hodinky Casio: Klasika v novém kabátě!

Barevné hodinky Casio: Klasika v novém kabátě!

Kategorie: Šperky

Sponzorované odkazy

Přesný čas „zabalený“ do designově unikátních barevných hodinek Casio – to je to přesně to, co mladý a dynamický člověk žijící módou potřebuje! Podívejte se dnes společně s námi na modely hodinek Casio, které oprašují dnes už klasický vintage design populárních „digitálek“ z 80. let.

Historie Casio

Japonská firma Casio je běžnému (českému) zákazníkovi známá zejména díky svým designově neotřelým a funkčně „vyšperkovaným“ hodinkám. Casio je však mnohem víc. Casio je o životním stylu svých zákazníků! A jaká je historie této značky?

Značka Casio vznikla již v roce 1957 a věnovala se původně jen výrobě kalkulaček. Samotnou výrobou hodinek se Casio začalo soustavněji zabývat až od roku 1974. Od poloviny sedmdesátých let 20. století pak využívá značka Casio svých předchozích znalostí z výroby kalkulaček a upotřebuje je v praxi – rodí se legendární hodinky Casio, které nejsou pouhým ukazatelem času, ale nabízí i nadstandardní funkce, např.: diář, měření tepu a další. Hodinky Casio dokonale splňují veškeré nároky svých zákazníků! Není tedy divu, že i dnes je značka Casio celosvětově populární. Hodinky Casio můžete bez obav nosit jak do školy, tak také na trénink či do práce- nikdy vás nezklamou!

Barevné hodinky Casio

Značka Casio je také známá díky svým designovým inovacím, o čemž se dnes přesvědčíte sami – představíme si momentálně velmi trendy a „zoufale pozitivní“ barevné hodinky Casio – Casio Baby-G a Casio G-Shock!

Hodinky Casio Baby-GCasio G-Shock s úspěchem recyklují dnes již legendární „osmdesátkový“ design digitálních hodinek. Jsou však mnohem barevnější! Připravte se zejména na neonové barvy! Co se týče funkcí – Casio Baby-G nabízí krom přesného času multifunkční budík, stopky a světové časy a Casio G-Shock navíc i chronograf.

Hodinky Casio nejsou pouze ukazatelem času. Vyjádřete svůj životní postoj pomocí designově unikátních hodinek Casio a vyčnívejte z davu!


Casio, Baby-G BG 1005M-4ER růžové, 2290 kč


Casio, Baby-G BG 5601–2ER modré (tyrkysové), 1990 kč


Casio, Baby-G BG 5601–9ER žluté, 1990 kč


Casio, G-Shock GLS 5500P-7 bílé, 2790 kč


Casio, G-Shock GLS 5600L-4ER červené, 2790 kč

Zdroj: www.queens.cz, www.hodinky.cz, www.freshnessmag.com

Sponzorované odkazyŠtítky: Hodinky Casio, Casio, Casio Baby-G, Casio G-Shock, hodinky Casio Baby-G, hodinky Casio G-Shock