Dámská letní tílka 2011: Ideální letní oblečení!

Dámská letní tílka 2011: Ideální letní oblečení!

Kategorie: Dámské oblečení

Sponzorované odkazy

Léto je konečně tady! Sluníčko svítí, teploty stoupají a my pomalu, ale jistě odkládáme všechny nadbytečné vrstvy oblečení. Neboť cítit se i v letních parných dnech příjemně je to nejdůležitější. Takže odhoďte v dál všechna klasická trička a vsaďte na uvolněná dámská letní tílka!

Dámská tílka jsou ideálním letním oblečením

Dámská tílka jsou ideálním letním oblečením! Jsou lehká, vzdušná a navíc je upotřebíte za každých okolností. Ať již vyrážíte na pláž, bazén nebo na nákupy po městě, v letním tílku se budete cítit svěže! Dámská letní tílka se navíc perfektně hodí téměř ke všemu. Kombinujte je s ultrakrátkými (a ultratrendy) kraťásky, lněnými kalhotami, minisukní i rourkovými jeanami. Budete krásná v každé situaci. Pokud navíc zvolíte lehce průhledné dámské letní tílko, lze jej originálně kombinovat se stylovou podprsenkou či pestrobarevnými plavkami. Tak jako tak vás zaručeně nikdo nepřehlédne!

A jaká letní tílka se letos nosí? Tomuto létu vévodí zejména barvy – určitě se tedy nebojte květinových vzorů a barevných proužků všech šířek! Rozhodně též vsaďte na dámská tílka s originálními potisky, které na první pohled zaujmou. Pokud jste spíše konzervativnější, nezoufejte. I barevným minimalismem (v podobě klasických barev černé, šedé nebo bílé) nic nezkazíte, rozhodně však nezapomínejte na vhodné doplňky.

Dámská tílka Adidas a Nike

Pro inspiraci vám v dnešním článku představíme hned pětici modelů letních dámských tílek různých stylů od značek adidas a Nike, ze kterých si zaručeně vyberete. AdidasNike totiž nabízí velmi vkusná, stylová i trendy dámská tílka za poměrně příznivé ceny, kdy do velké míry kopírují aktuální módní trendy. Nebojte se, že jsou dámská tílka adidas a dámská tílka Nike příliš „sportovní“, právě naopak – jsou velmi ženká, zdůrazňující přednosti dámské postavy.

Zapomeňte toto léto na omezující trička s rukávem, ciťte se pohodlně a svěží v dámských tílkách adidas a Nike!


Nike, Rival Stripe Tank, 990 kč


Adidas, AC Tank Dress, 850 kč


Nike, Colab Tank, 490 kč


Adidas, RH Mono Tank, 290 kč


Nike, Draco Tank, 490 kč

zdroj: www.queens.cz
foto: iStockphoto / Thinkstock

Sponzorované odkazyŠtítky: letní tílka, dámská letní tílka, dámské tílko, tílko, Adidas, Nike, dámská tílka Adidas, dámská tílka Nike