Dámská tílka Adidas

Dámská tílka Adidas

Kategorie: Dámské oblečení

Sponzorované odkazy

Tílka Adidas se prodávají pod značkou Adidas Respect M.E. a máme opravdu z čeho vybírat. Značka Adidas se vyznačuje nápaditostí oblečení a originálního střihového řešení. Každý návrh je doplněn nenápadnou korunkou nebo nápisem adidas. Nedávno bylo toto módní oblečení obohacené nápady světové návrhářky Stelly Mc Cartney, která vytvořila nebývalou kolekci, včetně tílek. Celá kolekce se dělí dle účelu a je vyrobena z jednostranného jerseye, z 80% polyesteru, 20% elastanu. Vlákna s funkcí Clima cool zajišťují suché a pohodlné nošení.

Nová kolekce 2009

Na cvičení jógy je určena kolekce s názvem Yatra, jenž je sladěná do oranžové barvy.

Kolekce Adilibria má oblečení pro gymnastická cvičení. Originálním šperkem kolekce je bílé tílko se sklady, které se rozšiřují od výstřihu do spodní části, kde jsou podkasané. Tento střih vytváří vzdušné bříško, ale je velmi slušivé. Další řasení je použito u matně žlutého kousku, kde se řasení přelévá z levé strany na pravou, střih je tedy asymetrický.

Třetí kolekce nese název Clima a je určena pro náročné sporty jako je běh nebo tenis. V této kolekci jsou tílka přestřižená pod prsy. Vyjímečný návrh, který vás okouzlí je tílko, které má úzká ramínka a ozdobné proužky křížící se na hrudi pod krkem. Tílko je přiléhavé a rozčleněné obloukovými švy.

V obchodech tedy najdeme jak sportovní tílka Adidas s přiléhajícím střihem, tak tílka pro volný čas a volnějším střihem. Mimo skladů a řasení, kterým se nová kolekce vyznačuje , používá Adidas také originální potisky a vzory. Neobvyklým detailem u tílek je knoflíčkové zapínání u výstřihu nebo mohutné kapsy v dolní části trička. Oblíbenými se staly tílka s vykrojenými zády, které jsou tou nejlepší volbou pro horká léta.

Sponzorované odkazyŠtítky: sportovní tílka, dámské tílka, www.queens.cz