adidas Originals boty / boty adidas

adidas Originals boty / boty adidas

Kategorie: Dámské boty

Sponzorované odkazy

Adidas v současné době vyrábí více běžeckou obuv a tak vám perfektně doladí váš sportovní outlook. Boty z kolekce adidas Originals koupítne např. na www.queens.cz.

Kolekce jaro-léto 2009

V barvách vyzařuje výrazně růžová a fialová . Klasikou je pak bílá, černá a odstíny hnědé. Můžeme si ale také vybrat z tónů modré, žluté a červené. Exkluzivní eleganci zaručuje kombinace bílé a zlaté.

adidas Originals boty / boty adidas (http://www.modablog.cz)

Co se týče zapínání adidas Originals bot, kombinuje se zapínání tkaniček spolu se suchým zipem, což je originální a praktické, stejně jako gumový lesklý materiál s textilií. Vzorem je trojlist značky adidas, nápis adidas, korunka nebo také maskáčový vzor. Ozdobným prvkem je kovová spona na tkaničkách, gumová špička a pruhy na boční straně boty. Výstřelkem kolekce jsou boty s nápisem Chicago bulls, které jsou v černo-červené barvě s býkem na patě.

adidas Originals boty / boty adidas (http://www.modablog.cz)

Zakladatelé firmy Adidas

Společnost Adidas byla původně německou firmou založenou ve 20. letech jako Gebrüder Dassler Schuhfabrik. Majiteli byli Adolf Dassler, který navrhoval Adidas originals boty pro sport a jeho bratr Rudolf , jenž prodával speciální boty pro tenisty a začal s návrhem bot pro různé druhy sportů. Rodinná společnost byla rozdělena v roce 1948, kdy si bratr Rudolf založil společnost Puma. Tří proužkové logo bylo navrženo v roce 1941 Adim Dasslerem a později ji registroval jako ochrannou známku pro adidas.

adidas Originals boty / boty adidas (http://www.modablog.cz)

Vývoj prodeje

Na počátku 80. let měla firma Adidas skvělý prodej, jenže se objevil velký konkurent Nike. Výroba adidas bot byla zaměřena především na boty pro týmový sport, jenž se v 80. letech moc nepropagoval a tak se do popředí dostaly boty Nike. Výnosy firmy klesly, ale po nějaké době se společnost vzpamatovala. V 1997Adidas AG získal ocenění Salomon Group. Nová společnost se tedy pojmenovala adidas Salomon AG. Dnes má adidas 107 dceřinných společností v 20 zemích a vyváží do 160 zemí. Adidas originals boty mají za sebou dlouhou historii a za tu dobu si vytvořily skvělé jméno. Kvalitu adidas Originals bot potvrzuje také velké množství sportovců z celého světa, kteří si je oblékají na závody a soutěže.

adidas Originals boty / boty adidas (http://www.modablog.cz)

Sponzorované odkazyŠtítky: dámské boty, sportovní boty, Adidas boty, www.queens.cz