Elasťáky adidas: Komfort pohybu!

Elasťáky adidas: Komfort pohybu!

Kategorie: Legíny

Sponzorované odkazy

Proč si kupovat elasťáky adidas? Platíte značku nebo kvalitu? Platíte vysokou kvalitu materiálů a zpracování oblečení!

Adidas má ve svém týmu specialisty, díky kterým nám oblečení zajišťuje vysoký komfort při mnoha sportech. Pomocí metody Flowmapping zjistí proudění vzduchu kolem těla, a tak správně umístí materiál ClimaCool v místech, kde je proud vzduchu nejvyšší. Tato síťovina umožňuje proudění chladného vzduchu dovnitř a tepla ven. Můžete tedy díky těmto elasťákům adidas běhat bez potu celé hodiny.

Pokud jste nadšení sportovci a vyrážíte do terénu také v zimě, kupte si elasťáky adidas s lehkým prodyšným materiálem ClimaProof, který nepropouští vodu a sníh, ale odvádí teplo a pot. Běháte 365 dní v roce? Budou pro vás nejlepší elasťáky z látky Clima365, jež vám optimalizují teplotu za jakýchkoliv klimatických podmínek.

Na co ještě čekáte? Vyražte do obchodu Adidas a sportujte ať je slunce, vítr nebo sníh!

Historie značky adidas

Adolf Dassler se narodil roku 1900 v Herzoge­naurachu, v Německu a sám vyzkoušel snad každý sport. Adi si postavil svoji první dílnu v matčině bývalé prádelně, kde vynalezl stroj poháněný vlastní silou, který využíval k zaoblení rohů na podrážce bot. V roce 1924 založil se svým bratrem firmu Dassler Brothers Shoe Factory, kde měli pětadvacet zaměstnanců a ti vyrobili sto párů bot denně. Roku 1928 Adolf Dassler předvádí své boty na olympijskýh hrách v Amsterdamu.

Adi navštěvoval roku 1932 obuvnickou školu v Pirmasens, zaměřenou na technologie. V té době to byla jediná škola na světě známá pro prvotřídní výuku technologií obuvi. Velkým úspěchem bylo více jak 40 medailí získaných v Adiho botách na olympijských hrách v Berlíně.

Přelomem byl rok 1948, kdy se Adolf a Rudolf Dasslerové rozdělili a každý rozjíždí svou vlastní firmu Adolf Dassler zakládá „adidas“ Rudolf Dassler zakládá Puma. V srpnu 1949 je společnost Adolf Dassler adidas Sport Shoes oficiálně zaregistrována. Nyní není značka známá jen svými botami, ale také vysoce kvalitním oblečením pro sportovce, elasťáky adidas nevyjímaje.

Elasťáky adidas: Komfort pohybu! (http://www.modablog.cz)
Legíny RSP Tight W, 999 Kč

Elasťáky adidas: Komfort pohybu! (http://www.modablog.cz) Legíny RSP ¾ Tight W, 999 Kč

Elasťáky adidas: Komfort pohybu! (http://www.modablog.cz)
Legíny Adiz ¾ TightW, 1499 Kč

Elasťáky adidas: Komfort pohybu! (http://www.modablog.cz)
Legíny Adistar ¾ T W, 1499 Kč

zdroj: www.adidasobchod.cz, www.leginy.info

Sponzorované odkazyŠtítky: adidas, legíny, elasťáky, sportovní oblečení, elasťáky adidas, oblečení adidas, legíny adidas