Letní šaty pro plnoštíhlé: Tamsin London napoví

Letní šaty pro plnoštíhlé: Tamsin London napoví

Kategorie: Dámské oblečení, Dámské šaty

Sponzorované odkazy

Taky už vás nebaví chodit do obchodů a koukat na velikosti XS a S? Chcete módu, která dokážete obléct i vaše krásné oblé tvary? Internetový obchod Tamsin London myslí i na plnoštíhlé ženy a přináší speciální kolekce pro ně.

Pojďme se tedy společně podívat na nejnovější kolekci letních šatů pro plnoštíhlé od Tamsin London!

Jednoduchost a klasika

Pokud máte rády jednoduchost, eleganci a klasiku, jednobarevné šaty Tamsin London jsou to pravé pro vás! Šaty jsou ozdobeny pouze designovým páskem, který rozbije jednostnost postavy.

Letní mámení s květy

Milujete barvy? A květy? Oblečte se do nich! Šaty designované květy dokonale rozzáří každý váš den a pestrobarevnost perfektně schová jakoukoliv nedokonalost na vašem těle.

Kontrastní dynamické šaty

Extravagance, dynamika, atypičnost – i toto vám Tamsin London přináší v kolekci letních šatů! Nebojte se atypických tvarů, které dokonale odpoutají pozornost od jakýkoliv „faldíků“.

Ethno maxi šaty

Pokud nerady ukazujete nohy a jste příznivcem maxi šatů, i na vás Tamsin London myslí! Vyzkoušejte tohle léto maxi šaty s orientálními či ethno vzory.

Zdroj: ThinkStock, www.tamsinlondon.cz

Sponzorované odkazyŠtítky: letní šaty, šaty pro plnoštíhlé, letní šaty pro plnoštíhlé, Tamsin London, šaty Tamsin London