Novinky na Tamsin London pro podzim 2012

Novinky na Tamsin London pro podzim 2012

Kategorie: Dámské oblečení, Šperky, Tašky a kabelky

Sponzorované odkazy

Je čas svetrů, kabátků a šál – přichází chladnější část roku a je dobré se na ni pořádně připravit – podzim! Chcete, aby vám bylo hezky teplo a zároveň neztrácet na stylu, eleganci a šmrncu? Koukněte se na nové módní kousky, které vám nabízí společnost Tamsin London spolupracující výhrandě s mladými nglickými módními návrháři.

Ušetřete si čas a nakupte kvalitní oblečení online na TamsinLondon.cz. Zaručeně nebudete zklamána!

Tamsin London oblečení

A co vám Tamsin London pro podzim 2012 nabízí? Výrazné, stylové, šmrncovní a ty nejexkluzivnější kousky, které nadchnou všechny ženy i dívky. Pro podzim je určitě základem komfortní kabátek a nemusíte se bát malých výstředností jako velké knoflíky nebo design inspirovaný 60´s.

Svetřík, neméně důležitý kousek pro podzim 2012, vám Tamsin London nabízí v nejrůznějších designech jako lehoučký s labutí, námořnický s proužky nebo komfortní pletený s norským vzorem. Pokud máte rády nadhled a hravé vzory, čivaví tričko vás nezklame!

I když je podzim ale chladný, není důvod, proč upustit od šatů. Stačí je doplnit hřejivými punčochy nebo legínama a uděláte parádu! Co takhle černé nabírané šaty se zvířecími vzory nebo nabírané lesklé zelené šaty? Můžete je využít nejen do práce či na rande, ale také do společnosti, například na bankety nebo firemní večeře.

Tamsin London kabelky

A dokonalý podzimní look je potřeba doladit i stylovou kabelkou! Myslím, že žádná žena novou kabelkou nepohrdne, natož stylovými v barvách podzimu 2012 nebo se zvířecími vzory. Staňte se smyslnou šelmou a ovládněte podzimní ulice!

Tamsin London šperky

Poslední, ale neméně důležitá část podzimního looku – šperky! Masivní prsteny, dlouhé náhrdelníky, zvířecí náramky a mnoho dalšího najdete na Tamsin London.cz.

Zdroj: http://tamsinlondon.cz

Sponzorované odkazyŠtítky: Tamsin London, Tamsin London podzim 2012, podzimní kolekce 2012, Tamsin London oblečení pro podzim 2012, Tamsin London šperky pro podzim 2012, Tamsin London kabelky pro podzim 2012