Vánoční dárky 2012: Nadílka kosmetiky a oblečení Marks & Spencer

Vánoční dárky 2012: Nadílka kosmetiky a oblečení Marks & Spencer

Kategorie: Dámské oblečení, Dámské šaty, Pánské oblečení, Parfémy, Šály, rukavice, čepice, Svetry, mikiny, Značkové oblečení

Sponzorované odkazy

Ať chceme nebo ne, Vánoce se nezávratně blíží, a tak je nejvyšší čas, začít se poohlížet po dárcích. Pokud už máte nakoupeno, nebo vymyšleno, co koupíte, pak vám v tomto článku moc neporadím. Pokud ale patříte k většině, která shání vánoční dárky na poslední chvíli, pak čtěte dál.

Než koupit jakoukoliv věc a mít dárky z krku, pak raději vyražte do značkového obchodu Marks & Spencer. V tomto módním obchodě nenajdete jen oblečení, ale také potraviny a v této předvánoční době také různé dárkové balíčky, které jistě potěši vaše blízké.

Rozmazlete své protějšky

Abyste to měli jednodušší Marks & Spencer vám dámské a pánské dárečky rozdělili do tří kategorií. Co se týče dámské varianty, naleznete zde kategorii kosmetických balíčků, kategorii nočních pyžámek a županů a samozřejmě také kategorii s oblečením. Verze pro muže nabízí kategorii pánských hraček, kategorii s oblečením a kategorii s košilovými sety.

Pro dámy to nejlepší

Ráda se hýčkáte, používáte tělovou a dekorativní kosmetiku? Pak vás jistě potěší dárkové sety s tímto příslušenstvím. V nabídce jsou jak balíčky s krémy, pěnami do koupele či sprchovými gely, tak sety s laky na nehty, nebo toaletními vodami.

Jestli vám kosmetika nic moc neříká, pak budete určitě potěšeny, když pod stromečkem objevíte luxusní saténový župánek, sexy košilku nebo teplé pyžamo.

Pokud je vám jedno v čem spíte a raději se chcete líbit ve společnosti, pak je pro vás ideální poslední kategorie s oblečením. Zde najdete pletené svetříky, plédy, nebo třeba krásné šály.

I pánové si přijdou na své

Jestli máte doma muže, který se o sebe také rád stará, pak i pro něj najdete vhodný dárek ve značkovém obchodu Marks & Spencer.

Máte doma rošťáka, který se pořád v něčem vrtá a oblečení je pro něho jen nutnost? Pak mu vyberte dárek z kategorie pánských hraček. Najdete zde užitečné věci jako stolní lampu nebo kapesní nůž s všestraným využitím. Ale také hračky jako jsou počítačové hry, modely autíček, nebo gumovou kačenku se špuntem.

Svému milému můžete také vybrat buď pěkný svetřík či vestičku, teplý kabát nebo šálu. Pokud je váš muž elegán a potrpí si luxus, pak rozhodně nezkalmete, když mu pořídíte nádhernou košili.

zdroj: www.marksandspencer.com

Sponzorované odkazy