Letní halenky na slunečné dny

Letní halenky na slunečné dny

Kategorie: Dámské oblečení

Sponzorované odkazy

Patříte mezi ženy, které v práci denně přichází do styku s lidmi? Jednáte s nimi o důležitých věcech? Pak zajisté budete potřebovat vhodné oblečení. Budete-li mít v šatníku několik druhů svršků, pak lze s nimi vykouzlit každý den jiný outfit. Stačí vědět jak. Tajemství se ukrývá v kombinaci doplňků, kalhot či sukní a v neposlední řadě i ve zvolení účesů a líčení.

Internetové stránky www.i-moda.cz nabízí spoustu druhů a typů letních halenek. Halenky jsou elegantní a do společnosti jako stvořené. Budete-li obměňovat svršek, pak si zajisté málokdo povšimne, že nosíte jedny a ty samé kalhoty/legíny několik dní po sobě. Kombinujte a vytvářejte nové a nové outfity.

Velkou výhodou dnešních, moderních halenek, je to, že se navrhují volnější, nejsou tedy obepnuté. Mohou je tak nosit i plnoštíhlé ženy, které tak skvěle zamaskují větší bříško či širší boky. K volnějším halenkám jsou vhodné legíny nebo jiné upnutější kalhoty. Pokud byste zvolila volnější halenku a volnější kalhoty, celý vzhled by nevypadal dobře.

zdroj:http://www.i-moda.cz
foto:Thinkstock

Sponzorované odkazyŠtítky: dámské halenky, halenky, halenka, svršky, blůzy