Módním trendům podléhají i ponožky!

Módním trendům podléhají i ponožky!

Kategorie: Dámské boty, Dámské oblečení, Dámské šaty, Džíny, Jeans, Rifle, Letní boty, Pánské oblečení, Šály, rukavice, čepice, Zimní boty

Sponzorované odkazy

Ano, nejen boty, ale i ponožky jsou součástí oděvu. A zdá se, že jejich druhořadá role pominula a vrací se na výsluní. Mnoho módních návrhářů dnes začalo ke svým outfitům přidávat i ponožky a ladit je barevně, provedením a materiálem s oděvem.

A u mnohých se staly ponožky či podkolenky nedílnou součástí nejen plných botek, ale sandálů. A i těch na podpatcích, lodičky nevyjímaje!

Současná móda je tudíž hodně benevolentní a dovoluje téměř všechno. A to i ve sféře ponožek. Módní trendy vyjadřuje jedno slovo – svoboda. Sází se na** originalitu** i vlastní pocit. A boří se všechna uznávaná pravidla. A ani ponožky to neminulo. Samozřejmě musí ponožky být čisté, bez poškození a neděravé. V tom se konformita společnosti nezměnila – naštěstí.

Retro styl v ponožkách dnes letí, P.A.Hernandez/Flickr.com

Retro styl v ponožkách dnes letí, P.A.Hernandez/Flickr.com

Frčí neutrální i pestré barvy a vzory

Barevná škála, zpracování i vzory jsou na fantazii každého, kdo si ponožky navléká. A na vtipu, vnitřním pocitu, nebo módních barevných trendech, které zrovna frčí. A frčí zdá se vše. A vrací se i ponožky bílé – bavlněné, krajkové, ažurové.

Krátké i dlouhé, krajkové i bavlněné – jaké chcete!

A v obchodech se téměř roztrhl pytel s množstvím i variabilitou nabízených druhů. Ponožky podkolenky, nadkolenky – všeho je k mání nadmíru, v široké paletě různých materiálů, délek i vzorů. Ponožky mají v současnosti nejen zajímavé a trendy barvy a vzor, ale jsou pohodlnější než kdykoli předtím. A tak je jen na vkusu kupujícího, co si zvolí a k čemu to přiřadí – zdali jako kontrast, nebo doladí outfit právě ponožkami ve shodném odstínu a korespondujícím materiálu.

Kdokoli může zvolit v ponožkách cokoli, Neigh/Flickr.com

Kdokoli může zvolit v ponožkách cokoli, Neigh/Flickr.com

Kdokoli si zvolí cokoli, a to doslova

A tak současnost vyhověla všem – těm co raději rezonují takzvaně tón v tónu, i těm co se nebojí experimentovat. Decentně budou působit nenápadné neutrální světlejší ponožky, stylově zase pestřejší retro, a sytě pastelové barvy třeba s proužky a ještě nakombinované v kontrastní barvě k botám jsou pro odvážlivce. V současné době lze ponožkami doplnit jak džíny, dlouhé a ¾ kalhoty, kraťasy, šortky, tak i sukně, nebo šaty v různých délkách.

A co vy? Líbí se vám ponožky v sandálech nebo lodičkách? Vyšli byste tak ven? A jakou barvu a vzor byste si zvolili?

Úvodní obrázek: Zirkler/Flickr.com

Sponzorované odkazyŠtítky: Módní, ponožky, trendy, jakékoli,