Tankiny – plavky pro každou postavu

Tankiny – plavky pro každou postavu

Kategorie: Plavky

Sponzorované odkazy

Někdo se těší na léto až pojede k moři nebo že bude relaxovat u bazénu doma nebo na koupališti a opalovat se. Ale pro některé je představa, že si na sebe budou muset vzít plavky – noční můra. Těm mohou právě alespoň trochu pomoci tzv. tankiny. Ale přesto, že mohou pomoci schovat nějaký ten špíček, strie či větší zadeček, nejsou primárně určeny těm s nějakým nedostatkem. Vypadají krásně i na štíhlých a bezchybných tělech.

tanikiny; zdroj: modino.cztanikiny; zdroj: modino.cz

Jak vypadají tankiny?

V podstatě se jedná o dvoudílné plavky, které se vyrábí většinou ze Spandexu, bavlny či lycry. Rozdíl mezi dvoudílnými plavkami a tankinami je v horním dílů. Tím je podprsenka, která je rozšířena a dosahovat může až k úrovni kalhotek, které většinou bývají stejné jako u dvoudílných plavek (objevují se i šortky či sukně). Tyto plavky tedy vypadají jako byste měla na sobě tílko, ale materiál je samozřejmě „plavkový“. Do módy se tankiny dostaly už na konci 90. let, ale oblíbené jsou pořád. V obchodech i na internetu najdete širokou nabídkou co se týká stylů, barev, tvarů…

tankiny vypadají dobře i na štíhlých ženách; zdroj: prodej-pradlo.cztankiny vypadají dobře i na štíhlých ženách; zdroj: prodej-pradlo.cz

Jako existují druhy tankin?

Tankiny s topem uchyceným za krkem – tento typ zajišťuje pohodlí při plážových sportech či aktivitách.

Tankiny se sukénkou tímto typem můžete na pláži okouzlit, ale přiést i trochu něco jiného než obyčejné spodní díly plavek, kterých je všude plno. A navíc se sukénkou můžete zakrýt i nějaký ten nedostatek, co se spodních partií týče. Třeba celulitidu.

Tankiny s kraťásky – ty jsou také velmi dobré pro zakrývání problémů v oblasti zadečku či stehen.

Tankiny s kosticemi – ty jsou ideální pro ženy, které mají větší poprsí. Pro ženy s opačným problémem existují i tankiny s push-up efektem.

tankiny s kraťásky; zdroj: blancheport.cztankiny s kraťásky; zdroj: blancheport.cz

Shrňme si důvody pro nošení tankin

Rozhodně mezi ně patří pohodlí. Když jdete na toaletu, nemusíte se celá svlékat. Můžete je nosit i jako sportovní úbor na plážový volejbal a další aktivity (nejlépe typ s kraťásky). Chrání před spálením horní části těla. Také zakrývá problémové partie ať horní (bříško), tak i spodní (stehna, zadeček). Navíc se jedná o velmi módní a hezký typ plavek.

tankiny se sukní; zdroj: blancheport.cztankiny se sukní; zdroj: blancheport.cz

Úvodní obrázek: plavkarna.cz

Sponzorované odkazyŠtítky: plavky, tankiny