Už máte trend tohoto roku – kabelku do ruky?

Už máte trend tohoto roku – kabelku do ruky?

Kategorie: Tašky a kabelky

Sponzorované odkazy

Kabelka je velice důležitý módní doplněk. V podstatě se bez ní neobejdete. Náušnice, náramky, náhrdelníky jsou sice krásné, ale když ho zapomenete, nic se nestane. Představte si, že nemáte po ruce kabelku. Kam dáte klíče, mobil, peněženku, balzám na rty, parfém a další nezbytné maličkosti? Kabelka je prostě nepostradatelná. Potřebujete ji když jdete do školy, do práce, na procházku, do města, do společnosti…

Kabelkou se doladí celý outfit, takže byste její výběr neměla podceňovat. Víte jaká je v kurzu pro tento rok? Kabelka do ruky. Pokud ji ještě nemáte, je nejvyšší čas si jí pořídit.

Kabelka do ruky = kabelka bez popruhů

Tento trend je založen na tom, že kabelka nemá popruhy. Je vám tedy asi jasné, že nepůjde o mega kabely. Možná se vám to zdá nepraktické a říkáte si, že do ní nemůžete dát vše co potřebujete. Ale opravdu všechny ty věci potřebujete? Pokuste se samy sobě trochu odlehčit.

růžová kabelka do ruky; zdroj: botovo.cz

růžová kabelka do ruky; zdroj: botovo.cz

Trendy psaníčka

Psaníčka jsou klasika na každou společenskou událost. Velké rozměry se na ples prostě nehodí. Změna ale přichází v tom, že psaníčka už nejsou vhodná jen na plesy či večerní party. Můžete si je vzít na běžné nošení, klidně k džínám a triku. Zvolte třeba metalické psaníčko s ozdobnými třpytivými kameny. Ta se bude hodit jak na ples, tak na procházku městem.

Jaké letí vzory a barvy kabelek?

Trendy jsou stejné jako u oblečení. Paráda uděláte s květinovými i exotickými vzory. Pěkné jsou také pastelové kabelky. Ať je nebesky modrá, pistáciová, meruňková nebo mátová, nic tím rozhodně nezkazíte. V módě jsou také barvy kovu a metalické odlesky. Hlavně kabelka ve zlaté nebo stříbrné barvě je opravdu skvělý výběr.

kabelka do ruky s praktickou mašlí; zdroj: tmarcela.cz

kabelka do ruky s praktickou mašlí; zdroj: tmarcela.cz

Jak kabelky do ruky nosit?

Věřte, že to opravdu zvládnete i bez popruhů. Kabelku můžete nosit jen tak rukou zespodu a opírat ji o předloktí. Vypadá to opravdu elegantně. I na nošení v podpaží si rychle zvyknete. Vlastně ji tím i neustále hlídáte před zloději.

kabelka do ruky s očkem, které si můžete dát kolem ruky; zdroj: tmarcela.cz

kabelka do ruky s očkem, které si můžete dát kolem ruky; zdroj: tmarcela.cz

Úvodní obrázek: botovo.cz

Sponzorované odkazyŠtítky: kabelky, taška