5 věcí, které by neměly chybět ve vaší kabelce

5 věcí, které by neměly chybět ve vaší kabelce

Kategorie: Tašky a kabelky

Sponzorované odkazy

V dámské kabelce je možné najít ledascos. Dokonce i to o čem jste už dávno myslela, že jste ztratila. Nebo něco co ani nevíte, že máte. Ženy nosí v kabelce spoustu naprosto zbytečných věcí, o kterých si myslí, že bez nich „nepřežijí“. Co by ale v dámské kabelce určitě chybět nemělo?

Do kabelky samozřejmě patří mobil, klíče, peněženka. To jsou pravděpodobně věci, bez kterých neopustíte byt. Je ale i spousta drobností, na které byste také neměly zapomenout.

1. Zrcátko

Občas je potřeba se upravit vlasy, zkontrolovat, doladit či vytvořit make-up atd. Třeba před schůzkou je dobré ujistit se, že nemáte rtěnku na zubech nebo vrabčí hnízdo na hlavě.

zrcátko se vám bude určitě hodit; zdroj: nakupnicentrum.cz

zrcátko se vám bude určitě hodit; zdroj: nakupnicentrum.cz

2. Parfém

Už se Vám někdy stalo, že jste si až ve škole nebo v práci uvědomila, že jste se ráno zapomněla navonět? Hrozná představa. Proto je vždy dobré mít parfém sebou. Nemusíte tahat půllitrový flakon. Kupte si malou lahvičku v parfumérii a část svého parfému do ní přelijte nebo si prostě pořiďte malou voňavku o velikosti 7,5 nebo 15 ml, kterou koupíte v každé drogerii.

3. Vlhčené ubrousky a antibakteriální gel

Alespoň jedna položka z těchto by ve vaší kabelce neměla chybět. Antibakteriální gel můžete použít pokaždé, když máte pocit, že je to potřeba. Po jízdě autobusem, po návštěvě veřejných toalet atd. Vlhčené ubrousky můžete použít kromě mytí rukou i na obličej nebo na odlíčení.

parfém 7,5 ml vhodný do kabelky; zdroj: nakupnicentrum.cz

parfém 7,5 ml vhodný do kabelky; zdroj: nakupnicentrum.cz

4. Kartáček na zuby a žvýkačka

Máte občas v ústech takový podivný pocit. Nejradši byste si šly vyčistit zuby? Ideální by bylo nosit sebou kartáček. Ale popravdě… Vnitřek naší kabelky nebude zrovna čistota sama. Klíče, drobné, mobil a další maličkosti jsou přímo magnet pro bakterie. Ale pomoci vám může i obyčejná žvýkačka. Tu s sebou mějte vždy.

jelenní lůj je nezbytnost; zdroj: nakupnicentrum.cz

jelenní lůj je nezbytnost; zdroj: nakupnicentrum.cz

5. Jelení lůj a deodorant

Dvě malé drobnosti, které Vám můžou zlepšit den. Představte si, že jsou vaše rty popraskané od žhnoucího slunce či silného větru. Neustále je olizujete, abyste se alespoň na chvíli zbavila toho hrozného bolestivého pocitu. Vaše první cesta povede do drogerie pro jelení lůj či balzám. A deodorant? Ten Vám zajistí pocit svěžesti celý den. To je někdy také k nezaplacení.

Úvodní fotka: Sarah/flickr.com

Sponzorované odkazyŠtítky: kabelky