Tipy ze slev – kousky, které musíte mít

Tipy ze slev – kousky, které musíte mít

Kategorie: Dámské oblečení, Legíny, Pánské oblečení, Topy, trička, tílka

Sponzorované odkazy

Dveře obchodních domů každý den odolávají velkému počtu zákazníků toužících po jediném – slevy! Lákají nás obří billboardy, reklamy v televizi a přirozená lidská potřeba udělat si radost. Jistě nejsme všichni módní maniaci, ale v době výprodejů zamíří do obchodů s módou téměř každý. Náporu virtuálnímu se staví čelem internetové obchody, které začínají často s vlnou slev ještě mnohem dříve. Na obou frontách se bojuje o čas. Je přeci doba letních prázdnin a co neseženeme ihned na daném místě, zakoupíme jinde. Vymanili jsme se ze zdlouhavého obcházení různých obchodů, protože v létě každý spěchá k vodě nebo na dovolenou. A jaké jsou moje tipy z módního světa oděného do kabátku slev?

www.facebook.com/nocelibat

www.facebook.com/nocelibat

Lindex je jedna z mála módních značek, která se v poměrně velké míře zaměřuje na punčochové zboží. Originální kousky jsou zahrnuty ve stálé nabídce za poměrně příznivé ceny. V tuto chvíli se ale cenu snižují ještě o 50% a můžeme se tak potěšit novou zásobou trendy punčocháčů, silonek či legínových kalhot.

Autor: www.lindex.com

Autor: www.lindex.com

Akční nabídky nalezneme nejen ve velkých obchodních centrech, ale také v menších buticích s luxusní módou. Populární jsou stále italské značky, které nabízejí nápaditou a neotřelou módu. Dnes jsem pro vás vybrala světlé džíny zdobené na přední straně flitry a volné oversize triko blankytné barvy, které zdobí cvočky umístěn na náprsní kapsičce. Oba kousky pochází z dílny módní značky Koralline. K dostání v SV boutique Pardubice.

Autor: www.klara-bartheldi.com

Autor: www.klara-bartheldi.com

Z pánského sortimentu vybírám originální tenisky sneakers značky Geox. Jedinečný design spojený s kvalitou je zárukou úspěchu. Snížení původní ceny ještě navíc příjemným bonusem.

Autor: www.geox.com

Autor: www.geox.com

Výprodeje stále probíhají v obchodech HM. Vybírám stylové pánské tepláky se sníženým, které jsou aktuálně k dostání za 299 Kč.

Autor: www.hm.com

Autor: www.hm.com

Slevy se nicméně blíží do finální rovinky. Kolekce podzim/zima 2015 je velmi brzy vystřídají tak si ještě pospěšme ulovit nějaký ten slevový kousek.

Zdroj úvodní fotografie: www.lindex.com

Sponzorované odkazyŠtítky: výprodej, sleva, akční ceny, letní výprodej