Outfit vyladí vůně - oblečte se do ní, nebo ji darujte - v originálním podání!

Outfit vyladí vůně - oblečte se do ní, nebo ji darujte - v originálním podání!

Kategorie: Dámské oblečení, Parfémy

Sponzorované odkazy

Šik tečkou outfitu jsou vůně. A nemusí jimi být jen tuhý deodorant, intim spray, toaletní či kolínská voda, nebo parfém. Může to být obyčejně neobyčejné mýdlo.

Velmi trendy a stále oblíbenější jsou parfémované sprchové gely a také ručně vyráběná mýdla. Obojí dodá vám a vašemu outfitu svěží vůni. Mýdla jsou k mání v malých specializovaných obchůdcích, prodejnách zdravé výživy i a někdy i v supermarketech. Ručně vyráběná mýdla jsou jedinečná, a každé je de facto originál. Mají často přírodní přísady, neobvyklé formy a přísady.

mýdlo s vůní Cool Mintmýdlo s vůní Cool Mint

Ta od Almara Soap jsou bez chemických konzervantů a dalších škodlivých přísad a nejsou testovaná na zvířatech. A značka používá pouze certifikovaný palmový olej z udržitelných ekologických zdrojů. V repertoáru jsou bylinková a gurmánská mýdla, fancy mýdla a speciální mýdla pro muže. Všechna mýdla malého designového studia jsou vyrobena tradiční, stoletími prověřenou metodou za studena z kvalitních rostlinných olejů.

mýdlo s vůní Lemon Tea Treemýdlo s vůní Lemon Tea Tree

Bylinná a gurmánská mýdla

Tato kolekce obsahuje oleje té nejvyšší kvality namíchané pro konkrétní účel, dokonce i pro typ pokožky. Také 100% přírodní esenciální oleje a přírodní barviva jako jíly, bylinky nebo koření.

mýdlo s vůní Dead Seamýdlo s vůní Dead Sea

Fancy mýdla

Zábavná fancy kolekce mýdel má svěží, jiskřivé a slunné ovocné i květinové vůně, a mýdla jsou vyvedena v zajímavém a často trendy originálním designu. jsou fancy – jsou zábavná.

mýdlo s vůní Božské malinymýdlo s vůní Božské maliny

Speciální řada pro muže

Řada speciálek pro muže dostala do vínku neobvyklé a přitažlivé dřevité a kořeněné vůně určená nejen mužům je parfémovaná vonnými kompozicemi a obarvená pigmenty a přírodními barvivy běžně používanými v kosmetice.

mýdlo svůní jahody se smetanoumýdlo svůní jahody se smetanou

A ceny? Pohybují se podle typ mýdla v ceně 99, 109 a 119 Kč za kus. Kterou vůní doladíte svůj outfit?

Zdroj foto: Almara Soap

Sponzorované odkazyŠtítky: Almara Soap, ruční, výroba, mýdla, řada, kolekce