Přivítejte teplé počasí v basic kraťasech!

Přivítejte teplé počasí v basic kraťasech!

Kategorie: Dámské oblečení

Sponzorované odkazy

Sukně patří na jaře již běžně mezi kousky dámského oblečení. Dbes je však mnohdy nahrazuj i pohodlné kraťasy a bermudy, které lze nosit i punčocháčí, punčochami a podkolenkami.

Krátké kalhoty jako alternativa sukně si získaly oblibu především u sportovně založených dam a dívek. Česká značka Jamie Collection na to letos sází a připravila si pro fandy krátkých kalhot několik cool kousků.

Ručně šité

Jako vše u Jamie Collection jsou i tyto módní a trendy kousky ručně šité. Portfolio tak značka obohatila o jedinečné nové kousky. Aktuálně nabízí široký výběr basic kraťasů a bermud v několika barvách a střizích.

Bavlněné a mulftifunkční

Tyto modely nesmí chybět v žádném šatníku. Hodí se na doma, do přírody, na sport, na výlety atp. Bavlněné kraťasy Jamie Collection jsou, jak už je pro značku typické – sportovně laděné a tím nesmírně pohodlné.

Přivítejte teplé počasí v mentolových, červených, černých, šedých nebo růžových bermudách a basic kraťasech, v délce, která vám vyhovuje. Prodejní cena kraťasů je 590 Kč a u bermud cena činí 690 Kč.

Více informací naleznete na Jamie Collection.

Zdroj foto: Jamie Collection

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazyŠtítky: teplé počasí, jaro, basic kraťasy, bermudy, ručně šité, Jamie Collection