Odhalte nožky v apartní sukni!

Odhalte nožky v apartní sukni!

Kategorie: Dámské oblečení, Oblečení – eshopy, Značkové oblečení

Sponzorované odkazy

Jarní čas je časem kdy nám slunce dopřává více svých paprsků, zelenající se přírody a také pomalého odkládání mnoha vrstev oblečení. A to je šance pro kousek ryze dámského a dívčího oblečení – sukně. I když ve Skotsku nosí kilt i muži.

Kilt je tradiční pánská sukně ve Skotsku a částečně Irsku. A sukně je dle definice wikipedie „spodní část oděvu, kterou v dnešní době nosí v Evropě a Americe převážně ženy, méně pak například transgenders. Původ sukně pravděpodobně sahá až k pravěku, do první fáze života pračlověka, kde nebyl tento oděv ještě diferencován pro muže nebo ženy.“

Tak dámy vezměte ten pravěký kousek dnešního outfitu, a nebojte se v teplých jarních dnech odhalit své nožky! Máme pro vás několik opravdu krásných tipů, v čem je odhalíte přímo stylově.

Neige Popper Mini Skirt

Neige Popper Mini Skirt

Neige Popper Mini Skirt je užší černá sportovní mini sukně ze 100 % polyesteru. Tato dámská sukně od značky Neige se zapínáním na zadní části, vám jistě zpříjemní jarní procházky a outdoorové aktivity. Její cena činí 1 650 Kč.

adidas Camo Tree Skirt

adidas Camo Tree Skirt

Pestrobarevná multicolor sukýnka adidas Camo Tree Skirt je vzdušná a stylově skládaná. Barevná dámská sukně s barevným all over motivem a bílým logem na spodní části je celá ze 100% polyesteru. Nyní je k mání za cenu 1 060 Kč, z původních 1 650 Kč.

Urban Classic Ladies French Terry Skirt

Urban Classic Ladies French Terry Skirt

Urban Classic Ladies French Terry Skirt je sukně, jež je k mání v tyrkysové, šedé, černé a červené barvě. Sukně má dvě kapsy na přední straně, stahovací tkanici v pase a pružný spodní lem. Materiálem je z 62% polyester, z 33% bavlna a z 5% spandex. A cena? Pouhých 390 Kč.

adidas Flared Skirt

adidas Flared Skirt

Sukně adidas Flared Skirt v multicolor provedení s all over motivem. Je celá ze 100% polyesteru. Sukně stojí 750 Kč, a je ve slevě z původních 1 490 Kč.

Tak co dámy, vybrali jste si?

Zdroj foto: Queens.cz

Autor: Pavla Jelínková

Sponzorované odkazyŠtítky: sukně, sportovníí sukně, jarní sukně, nohy, odhalit