Jarní mámení

Jarní mámení

Kategorie: Dámské oblečení, Dámské šaty, Dámské spodní prádlo

Sponzorované odkazy

Během jarních měsíců se začíná probouzet příroda a ukazuje světu svou pestrost a rozmanitost. Zkuste jarní mámení také a rozzařte svůj šatník barevnými kousky!

Uvidíte, že veselé barvy dodají energii nejen vám, ale i vašemu okolí. Pastelové tóny jsou navíc módní stálicí, která vás jen tak nepřestane bavit. Snadno se dají zkombinovat třeba s denimovým oblečením.

Co je k mání?

  • volnočasová obuv
  • džínové bundy
  • trička, tílka a halenky
  • sofsheelové bundy
  • cool mikiny

S příchodem jara se určitě všichni těšíme, až odložíme tlusté zimní bundy, huňaté šály a oblékneme svěží barevné kousky z lehčích materiálů. Trička a halenky z příjemných materiálů a s pohodlnými střihy z prodejen KiK můžete nosit například s barevně ladícími teniskami a džínovou bundou.

Jaro však bývá trochu nepředvídatelné. Jasnou oblohu a sluníčko může velice rychle vystřídat déšť a chladný vítr. Proto bychom měli být připraveni i na takovéto situace a mít po ruce pohodlnou softshellovou­ bundu.

Její nespornou výhodou je lehounký materiál, který odpuzuje vodu a zároveň vám k tělu nepustí ani nepříjemný chlad zvenčí. Pro ještě lepší odolnost vůči nepřízni počasí je vhodné mít pod bundou ještě další vrstvu, například pohodlnou mikinu.

Vrstvení je stále trendy, a tak není od věci pořídit si jak tílko, takt triko, mikinu i bundu spolu s nějakými prima volnočasovými botkami. A protože je letošní barvou roku klasická modrá, můžete se se sytějšími tóny doslova vyřádit.

Outdoorové aktivity vás budou nejen bavit, ale pozitivně vás naladí i díky veselým barvičkám i potiskům oblečení.

Zdroj foto: KiK

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy