Letní snění povoleno: s Resert Priority

Letní snění povoleno: s Resert Priority

Kategorie: Dámské oblečení, Plavky, Dámské spodní prádlo

Sponzorované odkazy

Léto již zcela propuklo, a to včetně prázdninových dní pro školáky a studenty. Červenec a srpen jsou dny, kdy mají volno nejen děti, ale mnozí dospěláci čerpají dovolenou. A na ní nesmí chybět správná výbava – včetně plavek. Máte už ty své doma?

V rámci prázdninových dní jezdíme všude možně po světě, za zážitky, na pobytové zájezdy a mnoho času trávíme u vody – plaváním a vodními hrátkami, nebo jen sluněním.

plavky se stahovacím efektem Palm s odnímatelnými ramínky a hladkou podšívkou za 3950 Kčplavky se stahovacím efektem Palm s odnímatelnými ramínky a hladkou podšívkou za 3950 Kč

Čerpáme tak životodárný vitamín D ze slunečních paprsků a k tomu potřebujeme i správný outfit, respektive plavky. Pokud ještě nemáte vybrány ty letošní, tak dámy zbystřete, máme pro vás jeden žhavý tip na pás excelentních kousků. Značka Reset Priority a její nová kolekce Tanzania vás jistě zaujme.

plavky Bella- vršek za 1590 Kč a spodní díl za 1390 Kč; plavky Maziwi vršek za 1790 Kč a spodní díl za 1390 Kčplavky Bella- vršek za 1590 Kč a spodní díl za 1390 Kč; plavky Maziwi vršek za 1790 Kč a spodní díl za 1390 Kč

Reset Priority

Je značkou inspirovanou atmosférou snovou destinací Tanzania. Elegantní, svůdné a šik kousky dámských plavek jsou zajímavě střiženy a velmi precizně provedeny. Materiálem jsou recyklovaný nylon, tedy ekologický materiál s názvem Econyl a také extra odolná a elastická Lycra. Obojí materiál zajišťuje ochranu proti UV záření s ochranným filtrem UVF 50 + a také je odolný vůči působení chlóru a mořské vody.

jednodílné plavky Uroa za 2690 Kč; dvojdílné plavky Serengeti vrchní díl za 1790 Kč a spodní díl za 1390 Kčjednodílné plavky Uroa za 2690 Kč; dvojdílné plavky Serengeti vrchní díl za 1790 Kč a spodní díl za 1390 Kč

Najdete zde krásné kousky jednodílné, dvoudílné a vesměs v barvách khaki, bordó červené nebo černé. Prvky plavek čítají sexy průstřihy a atraktivní řešení (u jednodílných) a u dvojdílných ozdobná kolečka, šněrování, s ramínky i bez nich, anebo jen se šňůrkou okolo krku. Mnohé mají odepínací ramínka a hladkou podšívku.

jednodílné plavky Pyla za 2690 Kčjednodílné plavky Pyla za 2690 Kč

Všechny plavky kolekce Tanzania byly v eko režimu a eticky navrženy i vyrobeny ve Španělsku.

Veškeré tyto a mnoho dalších kousků naleznete na Nila.cz

Úvodní foto: plavky Kylwa za 2990 Kč

Zdroj foto: Nila

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazyŠtítky: dámské eko plavky, Resert Priority