Módní doplňky barevně a česky: kožené kabelky Folbeur

Módní doplňky barevně a česky: kožené kabelky Folbeur

Kategorie: Tašky a kabelky, Značkové oblečení

Sponzorované odkazy

Mít cool módní kabelku k looku je vždy fajn. A proč se omezovat jen na nenápadné barvičky, když ty syté krásně váš outfit oživí? Zkuste kožené kabelky nové české značky Folbeur. Jejich modely Macaronek jsou opravdu trendy a téměř k nakousnutí.

Folbeur je nová česká značka orientující se na kabelky, klíčenky, peněženky a etue. Jejich kabelky i doplňky se šijí ručně v Třebechovicích pod Orebem. Stojí za nimi zakladatelka značky Markéta Folberová, která původně vystudovala práva, ale věděla, že to není to, co jí v životě uspokojuje. Několik let zkoušela různé návrhy a metody, až si navrhla a vytvořila své šablony kabelek, které se šijí z velmi kvalitní usně původem až ze severu Itálie.

Kabelky značka Folbeur vyrábí a nabízí čtyři typy, ovšem nejtraktivnější jsou zmíněné Macaronky. Macaronka je malá crossbody kabelka. Kabelky a doplňky Folbeur jistě vyhoví i náročným a všem kdo upřednostňuje kvalitu a nadčasovost. Vše najdete na Folbeur.com.

Vyberete si i vy svoji Macaronku?

  • Modrá kabelka Macaroni Petit Celeste
  • Hnědá kabelka Macaroni Petit Nocciole
  • Oranžová kabelka Macaroni Petit Arancia
  • Červená kabelka Macaroni Petit Chilli
  • Zelená kabelka Macaroni Petit Bottiglia
  • Tělová kabelka Macaroni Petit Cipria
  • Šedá kabelka Macaroni Petit Grigio
  • Černá kabelka Macaroni Petit Nero

Cena každé Macaronky činí 6 900 Kč, její rozměry jsou na šířku 19 cm, na hloubku 5 cm a na výšku 13 cm. Je vyrobena z 100% italské hovězí třísločiněné usně s podšívkou ze 100% PES/PAN/VS. Kabelky doplňuje vždy italské kování a mají zapínání na skrytý magnet, dlouhý odnímatelný a nastavitelný popruh o délce minimálně 108 cm a maximálně 112 cm. K dlouhému popruhu ještě kabelka oplývá krátkým rovněž odnímatelným a nastavitelným popruhem o délce minimálně 55 cm a maximálně 58 cm.

Kabelky jsou baleny v designovém látkovém dust bagu, vhodném a určeném ke správnému ukládání kabelky. Každá kabelka obsahuje vosk a houbičku, kterými ji lze ošetřovat, impregnovat a tím chránit.

Zdroj foto: Folbeur.com

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazyŠtítky: kožené kabelky Folbeur, Macaron, Petiti