Nadčasové doplňky v barvách lásky: s červenou vytvoříte pouto na věky

Nadčasové doplňky v barvách lásky: s červenou vytvoříte pouto na věky

Kategorie: Tašky a kabelky, Značkové oblečení

Sponzorované odkazy

Ženu vždy potěšíte (a nejen na Valentýna) krásným šperkem, nebo doplňkem, který je jedinečný. Stane se součástí jejího běžného života a bude jí připomínat dárce a jeho náklonost k ní. Jestliže ho zvolíte v barvě lásky, červené, nejenže dodáte na romantičnosti situace, ale také věnujete doplněk, který je nadčasový.

Malá červená kabelka, kterou si vezme vaše partnerka jak na večeři ve dvou, tak na společný výlet, se stane srdcovou záležitostí, již bude milovat. Ocení ji ženy napříč generacemi, milovnice trendů i konzervativnější typy. Česká značka kožených kabelek a doplňků Folbeur má v červené kolekci hned několik modelů cross body kabelek, peněženek a také etui, příruční taštičku na vaše nezbytné drobnosti. Vybrat můžete podle toho, po čem vaše nebo její srdce prahne.

Macaron Grand červená – 7 900 Kč

Na vlně červené

Červená je barvou lásky, vášně, energie, ale také hojnosti peněz. Kdo vlastní červenu peněženku, měl by se dle čínské filozofie feng šuej těšit dobré finanční situaci. Žena, která vnímá peněženku nejen jako prostor pro finance, ale i jako místo, kde nosí fotografie svých blízkých, poznámky a veškeré doklady, ocení větší peněženku Tartalette Grand Chilli. Ta už sama o sobě působí jako malé psaníčko.

Tartalette Petit Chilli – 1900 Kč

Kdo má raději menší peněženky, zamiluje se do Tartalette Petit Chilli, která se vejde i do té nejmenší kabelky a je tak úžasně cute. I přes svou velikost obsáhne drobné, několik karet a papírové bankovky.

Tartalette Grand Chilli – 3 100 Kč

Malý ale milý…

Malým dárkem může být i taštička etue, která pomůže zorganizovat drobnosti, ať je to rtěnka, zrcátko, „flashka“, nebo třeba pilníček. Vše obsáhne a kabelka působí přehledně a uklizeně. Budete-li chtít takto malý dárek pozdvihnout, můžete do něj ukrýt i blyštivé či čokoládové překvapení.

Etue Chilli – 990 Kč

Červené doplňky ocení každá milovnice této barvy. Kdo ovšem touží po dalších pestrých odstínech, jako je zelená, oranžová, modrá, hnědá, tělová, šedá, můžete navštívit www.folbeur.com.

Zdroj foto: Folbeur

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazyŠtítky: Folbeur, kabelky, crossbody tašky, peněženky, etue