Cool nová privátní značka teplákovek Icoonic od Zoot stojí za to!

Cool nová privátní značka teplákovek Icoonic od Zoot stojí za to!

Kategorie: Dámské oblečení, Pánské oblečení

Sponzorované odkazy

Minimalistický do detailu řešený design, unisexový střih a udržitelné materiály charakterizují aktuální kolekci českého módního e-shopu ZOOT. Teplákové mikiny a kalhoty nové privátní značky ICOONIC jsou k dostání celkem v pěti odstínech, kterým dominuje světle žlutá a pistáciová.

Značka Zoot v souvislosti s rozpínáním trendu pohodlné módy na doma i do města v květnu uvádí vlastní kolekci teplákových souprav pod privátní značkou Icoonic.

Pohodlí a pohoda

Kolekci charakterizuje kvalitní materiál a provedení, unisexový střih tepláků i mikin a trendy letní odstíny světle žluté a pistáciové. Barevně kolekci doplňují ještě bestsellerové stálice: černá, tmavě modrá a světle šedá melánž. Jednobarevné designy zdobí vyšívané logo ICOONIC, tón v tónu.

Organické a recyklované

Teplákovky jsou z kombinace organické bavlny a recyklovaného polyesteru. Kolekce teplákových souprav Icoonic doplňuje další privátní značky e-shopu, kterými jsou Zoot, Zoot Original, Zoot Baseline, Zoot Dobro a Ojju. Jejími typickými znaky jsou pohodlí a střihy, které se hodí pro nošení na doma, do města i přírody.

Teplákovky Icoonic

Nová značka unisexových teplákovek ICOONIC od Zootu je vyrobena z organické bavlny a recyklovaného polyesteru v pěti odstínech, kterým kralují letní světle žlutá a pistáciová. Pohodlné a vkusné teplákovky dokonale zapadnou do vašeho šatníku. Cena mikiny činí 1 249 Kč a cena tepláků je 999 Kč. Zakoupíte na www.zoot.cz.

Značka Zoot

Český prodejce módy a doplňků Zoot se soustředí na unikátní koncept omnichannel prodeje prostřednictvím internetu, ale díky stále širší síti Výdejen radosti nabízí jedinečnou konkurenční výhodu vyzkoušet si oblečení rovnou při vyzvednutí. V nabídce má zařazeno také několik privátních značek, které vznikají na základě oblíbených produktů zákazníků. Vlastníkem ZOOT je společnost Company New, která je součástí investiční skupiny Natland. Více na webových stránkách Zooz.cz.

Zdroj foto: Zoot

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazyŠtítky: Zoot, Icoonic, teplákové soupravy, mikina, tepláky