Letní novinky ze stáje značky Jordan

Letní novinky ze stáje značky Jordan

Kategorie: Dámské oblečení, Pánské oblečení, Značkové oblečení

Sponzorované odkazy

Značka Jordan rozšiřuje pole působnosti i do dalších sportů a přichází s třemi různými běžeckými modely s technologií React, ale také parádní letní kolekcí Jordan x Paris Saint-Germain.

Nike přináší několik letních novinek ze stáje značky Jordan – čerstvou druhou kolaboraci s klubem Saint-Germain, která vyústila v představení nové kolekce oblečení a modelů bot.

Jordan je uni

Jordan je značka, která vyniká svým unikátním postojem – na první pohled je to styl a aura vítězů a pod povrchem poté najdete odhodlanost se adaptovat, vyvíjet nové technologie a růst. S kolekcí Air Jordan XXXIII se vykrystalizoval přirozeně i étos Flight Utility.

Když vezmete to nejlepší z Nike inovací a aplikujete na ně specifický Jordan filtr, dostanete odkaz k dědictví značky s pohledem daleko dopředu.

Posouvání hranic

A právě této filozofii jsou věrné veškeré kolekce a kolaborace značky Jordan – věří v neustálé posouvání používání nových technologií a materiálů a je oddaná myšlence otevírat těmto technologiím dveře nejen do prostředí sportu, ale především do kultury.

Jordan Brand x Paris Saint-Germain

Nová osobitá kolekce Jordan Brand x Paris Saint-Germain v sobě snoubí styl pařížských ulic a inovativní přístup k designu. Koncept kolekce navazuje na téma věrnosti a komunity tím, že pracuje s živelností ulic a jejich fanoušky.

Inspirace Air Jordan VI

Ikonický styl Jordan se promítá do jednotlivých kousků skrze grafické prvky inspirované Air Jordan VI a výrazné barvy. Kromě oblečení najdete v kolekci i čtyři nové modely bot: Jordan VI, Jordan I low a verzi nového modelu Jordan Mars 270 a Jordan Havoc React.

Kolekce Jordan Brand x Paris Saint-Germain je k mání od konce června 2019 u všech prodejců značky Jordan.

Zdroj foto: Jordan

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazyŠtítky: kolekcí bot, Jordan x Paris Saint-Germain, Jordan, letní novinky, léto