Kozačky: Moderní jsou kozačky se zaoblenou špičkou!

Kozačky: Moderní jsou kozačky se zaoblenou špičkou!

Kategorie: Dámské boty

Sponzorované odkazy

Kozačky jsou moderní již desítky a desítky let. Každá žena si přeje mít dlouhé nohy stejně tak jako modelky na molech. Díky kozačkám si tak ženy mohou splnit svůj sen a vypadat sexy.

V dřívější době byly velice v kurzu kozačky do špice. Platilo pravidlo: Čím větší, tím lepší. Dnes už tomu tak není. Ne že by ostré špičky úplně vymizely, ale zůstávají tak trochu v pozadí. Moderní a in jsou dnes zaoblené špičky. Tento styl se také dá nazvat jako jezdecký. Kozačky se zaoblenou špičkou skvěle padnou ženám s větším číslem nohou. Nohy se díky zaoblené špičce neprodlužují, spíše naopak a vy se tak nemusíte obávat velkých rozměrů.

Výška kozaček je různá. Boty si se zaoblenou špicí můžete pořídit jak nízké, tak i vysoké. Také výška podpatku je velice důležitá. Pokud zvolíte kozačky bez podpatku, pak budete zajisté spokojena. Boty jsou pohodlné a hodí se ke všemu. Kožešinová výztuž vás zahřeje a vy se tak nemusíte obávat chladných dnů.

zdroj: http://www.shoes.com/

Sponzorované odkazyŠtítky: Dámské kozačky, Kozačky se zaoblenou špicí, Kozačky bez podpatku, Černé kozačky, Béžové kozačky