Teplákové soupravy, stále stylově

Teplákové soupravy, stále stylově

Kategorie: Dámské oblečení

Sponzorované odkazy

Teplákové soupravy jsou pro někoho pohodlné bavlněné domácí oblečení a pro někoho důležitá součást šatníku určená pro sport. Sportovní oblečení je dnes vysoce kvalitní a také drahé, protože vysoké nároky sportovců umějí splnit pouze speciálně navržené textilie, jaké například vyrábí značka Adidas, Nike, Litex a další. Teplákových souprav je mnoho a dělí se dle účelu, záleží tedy zda se chcete věnovat joggingu, fitness nebo boxu. Mimo teplákových oděvů určených pro sport jsou vyráběny i módní hip-hop tepláky.

Jaké materiály se nosí

Dnes již i teplákové soupravy zvýrazňují ženskou postavu díky elastickým materiálům vyrobených z bavlny, nylonu, spandexu a lycry. Materiál může mít antibakteriální úpravu a tvarovou paměť. U mikin může být vnitřní materiálem měkký fleece. Jednoduchý přiléhavý styl je doplněn jemnými detaily a anatomicky tvarovanými prvky ze síťoviny. Pas tepláků je elastický, někdy na stahování šňůrkou. Nohavice jsou moderní úzké, ale silnějším osobám sluší více rozšířené nohavice, které jsou také lehce k dostání. Volnější střih kalhot vám dodá svobodný a pohodlný pohyb.

Technologie

Novou technologií oděvního materiálu je technologie TechFit, která pomáhá optimálně podpírat svaly při sportovním výkonu. Technologie ***ClimaCool** se stará o odvod tepla a vlhkosti od těla díky ventilačním prvkům. Tato kombinace vám zajistí nejen skvělý sportovní výkon, ale také čistotu a pohodlí.

Tepláky prošly dlouhým vývojem a za jejich popularitu se zasloužila firma Adidas, Nike, NextWolf.

Sponzorované odkazyŠtítky: teplákové soupravy, www.adidas.cz, www.nike.cz, tepláky na hip hop