Plavky Roxy 2010: Jakých žhavých novinek se dočkáme tentokrát?

Plavky Roxy 2010: Jakých žhavých novinek se dočkáme tentokrát?

Kategorie: Plavky

Sponzorované odkazy

Mezi hitovky letní sezóny plavek už neodmyslitelně patří australská značka Roxy. Název Roxy vymyslel ředitel Quiksilver Bob McKnight podle jména své dcery, a to jako oddělení dámské kolekce s vlastním logem a ornamentem, které se podobá srdci. Koupací šortky a plavky, které produkuje, našly své příznivce nejen v surfařkách a surfařích na australských plážích, ale jsou vyhledávaným sortimentem pro odvážné mladé lidi po celém světě.

Roxy – značka, co ti nedá spát

V novinkách na letošní léto najdete bikiny, které rozhodně nejsou fádní a nudné, ale naopak plné života a neklidu. Volit však můžete také jednodílné plavky nebo tankiny (plavky s topem zakrývajícím bříško). Vévodí jim nesmrtelná černá, nebesky modrá, sladce růžová, ale i další barvy, včetně nevinně bílé. Léto 2010 přivítají barevné pruhy, obří puntíky nebo hravá kostka. Modely Vás nadchnou svým neohraným stylem plným radosti ze života.

Pokud hledáte plavky podle jejich střihu, můžete zajásat. Kolekce se totiž zaměřuje na prodej dílů plavek, které jsou v jediném vzoru možné ke kombinaci v různých střizích. Stereotyp tedy u tohoto sortimentu nehledejte, protože jej nenajdete. Na výběr jsou podprsenky typického trojúhelníkového střihu, se šňůrkou vedoucí ze středu plavkové podprsenky, s ramínky vedoucími za krk po stranách, apod. Kalhotky se mohou na bocích zavazovat, stahovat na pružný pásek nebo mohou být v bokovém či klasickém stylu. Velikosti plavek se dle evropské tabulky dělí na S-XL.

Koupací šortky určené pro muže plné energie se nedají přehlédnout. Vybírat můžete ze směsice typů dílů typu bermudy nebo kratší kraťasy vyrobené z plavkové tkaniny. Vzory jsou laděny vždy se sportovně vodním nádechem. K šortkám neodmyslitelně patří šňůrka na zavazování v pase.

Pokud ovládáte angličtinu, ve výběru se už vůbec nemusíte omezovat. Na stránkách http://www.roxy.com najdete vše „pod jednou střechou.“ V tuzemských e-shopech zaměřených zejména na skate oblečení, kde jsou plavky Roxy k mání, je sice jejich nabídka částečně omezená, ale zato je jejich pořízení výhodnější. A konečně – Roxy je značka, kterou když si berete na sebe, ukazujete svému okolí životní styl, který Vás opravdu baví.

Zdroj: http://www.snowboard-online.cz/plavky_roxy/, http://www.quiksilver-roxy.cz

Sponzorované odkazyŠtítky: Roxy, koupací šortky, plavky, bikiny, léto 2010, tankiny, podprsenky