Krajkové letní kozačky: Romantika jako blázen

Krajkové letní kozačky: Romantika jako blázen

Kategorie: Dámské boty

Sponzorované odkazy

V pohádkách to bývá jednoduché – princ zabije děsivého draka, dostane půl království a nevěstu k tomu. Manželé žijí v radovánkách a v přepychu a povinou spoustu dětí. I když my ženy nejsme naivní, rády se někdy necháváme unést svými sny a romantickými představami. A romantice v oblasti látek vévodí krajka.

Krajková látka nebo vzor dodává ženě punc něhy a jemnosti. Krajka byla a stále je typickou pro movité lidi. Byla spojována s okázalou bohatou módou již o několik staletí dříve, slavila svůj slavný návrat v 80. letech minulého století a dere se na světlo světla i v současnosti, kdy dochází k mísení prvků z doby minulé s dávkou novodobé originality.

Krajkové letní kozačky: Romantika jako blázen (http://www.modablog.cz)

Letní kozačky s krajkou: Boty pro princeznu

Kozačky jsou spojovány se zimou. Nicméně i letní boty mohou být označovány jako kozačky. A krajkové kozačky patří mezi velice specifickou módní obuv.

Letní kozačky mohou být z větší části tvořené krajkou, být zdobené potáhnutou krajkovou látkou, perforované tak, aby budily dojem krajky nebo s dezénem krajky. Krajka je jakožto transparentní materiál vhodná pro letní období a pro užití ve vnitřních prostorech.

Pokud se rozhodujeme pořídit si tento vzácný doplněk v podobě pravých krajkových kozaček, volíme jej pro slavnostní příležitost, ať už se jedná o svatbu nebo elegantní večírek. Vhodně zvolenými šaty mohou boty správně vyniknout a vyznít tóny Vašeho charakteru jako jemná elegance, snivá romantika a sebevědomá ženskost.

Obutí krajkových kozaček bude mít jeden háček. Je totiž velice pravděpodobné, že se stanete hvězdou párty.

Krajkové letní kozačky: Romantika jako blázen (http://www.modablog.cz)Krajkové letní kozačky: Romantika jako blázen (http://www.modablog.cz)Krajkové letní kozačky: Romantika jako blázen (http://www.modablog.cz)Krajkové letní kozačky: Romantika jako blázen (http://www.modablog.cz)Krajkové letní kozačky: Romantika jako blázen (http://www.modablog.cz)Krajkové letní kozačky: Romantika jako blázen (http://www.modablog.cz)

zdroj: http://www.rejafashion.cz, http://www.wolrdshope.cz, http://www.satir-art-design.cz

Sponzorované odkazyŠtítky: krajkové kozačky, letní kozačky, letní boty, obuv, krajka.