Originální a sexy plavky 2009

Originální a sexy plavky 2009

Kategorie: Plavky

Internetový obchod in-obleceni.cz prodává dámskou módu z Francie, Anglie a Itálie a proto zaujme zvláště ženy a dívky, které chtějí být originální a vysoce módní. Kolekce „In“ plavek 2009 je odvážná, rafinovaná a sexy. V nabídce jsou plavky s nevyztuženými podprsenkami trojúhelníkovitého tvaru, bokové kalhotky a jako doplněk krátké sexy sukénky na zavazování.

Stříbrné či zlaté plavky v mnoha provedeních zaujmou každou dívku i zralou ženu, která chce být nepřehlédnutelná. Mladé holky, které ukazují rády své tělo si mohou koupit minibikiny, jenž zakrývají jen to nejnutnější svými úzkými trojúhelníkovitými košíčky.

Monokiny nebo-li plavky vcelku jsou odlehčeny hlubokým výstřihem, zavazováním za krk a efektivními ozdobnými pásky nebo ozdobnou sponou na břiše, kde se plavky kříží.

Pro romantičky je tu pestrobarevná kolekce plavek s květinovým vzorem v barvách modré, zelené, žluté a růžové. Doplňkem je ozdobný řetízek na boční straně kalhotek.

Ti co mají raději jednoduchost, oblíbí si jednobarevné dvoudílné bikinové plavky, jenž mají ozdobné překřížení pod krkem a jsou ozdobeny stříbrnými flitry. A kdo si zamiloval orientální tanec, jistě si také zamiluje bikiny s „tancujícími“ korálky.

Extravagantími jsou také monokiny s ozdobnými stříbrnými kruhy nebo s efektivními pásky staženými sponou na břiše v módních barvách fialové, růžové, černé, zlaté a stříbrné.

Fotky jsou čerpány ze stránek www.in-obleceni.cz

Štítky: plavky, bikiny, monokiny, minibikiny, www.in-obleceni.cz