Plavky Etna: zaplavte si stylově

Plavky Etna: zaplavte si stylově

Kategorie: Dámské oblečení

Sponzorované odkazy

Léto je tady a Vy prozatím stále nevlastníte Vaše vysněné plavky? Nepropadejte ihned panice a pozorně čtěte. Není to pouze o tom, jít do obchodu, vybrat si první plavky, které uvidíte. Musíte experimentovat, zkoušet a především hledat ty, které vám padnou a které se vám ale samozřejmě také nejvíce líbí.

Plavky, které představuje módní značka Etna, jsou nejen skvěle padnoucí téměř každé postavě, ale naleznete i v její kolekci různé typy a střihy. Vesměs všechny plavky Etna v této kolekci mají vrchní díl plavek s kosticí. Prsa v ní jsou pak pevná a drží tvar a žádoucí směrem. Téměř všechny plavky jsou pak vybaveny vnitřní kapsou pro vyjímatelné vycpávky. Pomocí nich můžete dosáhnout krásných vnad, které nikde „nepřetékají“ a vnady jsou krásně stlačeny k sobě.

Plavky dvojdílné

Většinu plavek značky Etna tvoří plavky dvojdílné. Najdou se tu však i plavečky jednodílné, které v případě nutnosti zakryjí Vaše bříško a Vy tak máte ze sebe na koupališti, u moře nebo třeba na zahradě lepší pocit.

Vrchní díl plavek této kolekce nemusí být však jen jednotvárný nebo mít pouze jednobarevný vzor. Plavky jsou červené, žluté, fialové, ale také dvojbarevné, tedy stříbrnorůžové nebo třeba červenočerné. Kombinace barev působí odvážněji. Majitelka barevných plavek Etna se nebojí experimentovat, ráda se líbí a ukazuje. Tím však nechceme říci, že by jednobarevné plavky působily usedleji. Naopak, majitelka jednobarevných plavek Etna je elegantní a má ráda klasiku.

Spodní díl

Spodní díl plavek může být všelijak ozdobený. Ať už různými korálky, prošíváním, krajkou, anebo pouhým bočním zavazováním. Spodek nemusí mít jen typický kalhotkový tvar, ale můžeme mít i tvar sukýnek, kraťásků a různých nohaviček.

Dámské dvojdílné plavky Acapulco3 představují plavky zářící barvami. Podprsenka je kosticového typu a obsahuje již zmíněnou kapsu na úschovu vycpávek, pomocí kterých dosáhnete push-up efektu. Plavky Etna jsou různě zdobené. Mezi košíčky je modrá šňůrka ozdobená korálkou. Plavky se zapínají na zádech a zavazují se za krkem na mašličku.

Spodní díl plavek Etna je elastický, a proto padne každé z Vás. Kalhotky jsou zdobené vodorovnými pruhy ve stejných barvách jako je vrchní díl. Nejsou to však typické „kalhotky“, ale jsou to bokové kalhotky, které se dají podle Vašich představ upravovat pomocí boční šňůrky, na které je opět navlečená korálka.

Plavky Etna skýtají velmi pestrou nabídku. Vybere si opravdu každá.

zdroj: www.astratex.cz

Sponzorované odkazyŠtítky: dámské plavky, Etna, plavky Etna