Promod 2011: Nová hravá podzimní kolekce!

Promod 2011: Nová hravá podzimní kolekce!

Kategorie: Dámské oblečení

Sponzorované odkazy

Buďte tento podzim elegantní a šik, zahalte celá se do rozkošných modelů francouzské značky Promod! Podívejte se dnes společně s námi na nejnovější podzimní kolekci Promod a oživte svůj šatník neotřelými modely.

O značce Promod

Značka Promod, existující již od roku 1975, je v současné době jedním z nejvýznamnějších prodejců kvalitní dámské konfekce – není divu! Po více než 30 let vnáší Promod do dámských šatníků nádech Francie. Oblečení a doplňky Promod nejsou pouze trendy, jsou velmi šik, pohodlné a nadčasové zároveň, kdy se perfektně hodí jako do práce, do školy, tak také na párty či firemní akce. V oblečení Promod budete vždy neodolatelně krásná! Navštivte jednu z takřka 800 prodejen Promod v 45 zemích světa a přesvědčte se o kvalitě oblečení a doplňků Promod na vlastní kůži již dnes! Ale podívejme se nyní na v úvodu avizovanou podzimní kolekci Promod 2011.

Nová hravá kolekce

Nejnovější podzimní kolekce Promod 2011se duchem vrací do let šedesátých, připravte si oční linky a narovnejte patky, znova přichází éra hubené Twiggy! Promod letos na podzim nabízí jak klasické trenčkoty v barvách béžové a černé, tak také roztomilé kárované kabátky nebo kabátky v barvách červené a zelené. Připravte se taktéž na barevné sukně áčkového střihu, šatičky s potiskem nebo všudypřítomné legíny! Promod je letos na podzim hravý a barevný – buďte i vy! Nebojte se křiklavých barev nebo výrazných proužků na topech, svetřících a sáčcích! Oblečte od hlavy k patě do oranžové, červené nebo zelené a rozehrajte posmutnělé ulice českých a slovenských měst. Oživte svůj šatník i botník – vsaďte tuto zimu na značku Promod a nikdo vás nepřehlédne.

Přeneste se s oblečením Promod do Francie a experimentujte se svým vzhledem. Vsaďte jak na pestrobarevné oblečení, tak také na veselé doplňky a trendy botičky Promod z letošní kolekce podzim/zima 2011!

zdroj: www.promod.eu, www.mojeznacka.cz/promod foto: thinkstock

Sponzorované odkazyŠtítky: Promod, Oblečení a doplňky Promod, oblečení Promod, podzimní kolekci Promod 2011, Promod 2011