Lindex 2012 - kolekce Scandasia

Lindex 2012 - kolekce Scandasia

Kategorie: Dámské oblečení, Džíny, Jeans, Rifle, Oblečení – eshopy

Sponzorované odkazy

Už Vás nebaví nosit stále svetr? Chcete si již navodit optimističtější jarní náladu? Nic není nemožné a již v tuto chvíli můžete díky nové kolekci Lindex oblečení pomýšlet na jarní motivy květů a džínovinu, která dostane každou z nás. Prohlédněte si novou módní kolekci Scandasia.

Již v lednových dnech návrháři značky Lindex se snaží vštípit díky skvělým módním kouskům lepší náladu. Vždyť, které z nás se nerozzáří oči při pohledu no nové nádherné džíny či košili s motivem květů?

Lindex 2012 - kolekce Scandasia (http://www.modablog.cz)

Džíny, které nás nikdy neomrzí

Každá žena má v šatníku spousty džínů, které si vezmou na sebe jen jednou a později pro jejich nepohodlnost je odloží do skříně na neurčito. S džíny značky Lindex se Vám však tato situace stát jistě nemůže. Lindex nám přináší džínové legíny, které svou pohodlností jistě porazí všechny džíny, jež leží ve kříni. O to, že by se mohly posouvat se nemusíte bát. Džínové legíny Lindex mají na boku zip s knoflíčkem, zabraňující nežádoucímu pohybu kalhot. Ale džíny nová kolekce Scandasia nekončí! Máte rády džínové košile? Pak jsou zde pro Vás v této kolekci 2 varianty košilí, skvěle padnoucí…

Lindex 2012 - kolekce Scandasia (http://www.modablog.cz)

Pokud Vám připadá džínovina příliš fádní, pak ji můžete zkombinovat s dalšímo módními kousky kolekce Scandasia s květinovými vzory. Různé kombinace můžete najít na stránkách Lindex. Pamatujte, tato značka, to není jenom Lindex prádlo. Prodejnu Lindex najdete v každém větším městě, tak proč si nerozšířit šatník také o oblečení značky Lindex.

Lindex 2012 - kolekce Scandasia (http://www.modablog.cz)

Zdroje fotografií : lindex.com, facebook/lindex.com
Seznam obchodů Lindex: www.mapobchodu.cz

Sponzorované odkazy