Lakované kabelky: Luxus a elegance na první pohled!

Lakované kabelky: Luxus a elegance na první pohled!

Kategorie: Tašky a kabelky

Sponzorované odkazy

Lakované kabelky – modní doplňky, které se hodí k jakékoliv příležitosti, ať už business večeře, schůzka či společenská událost. S touto kabelkou budete rozhodně budit dojem luxusu a elegance. Nejlépe vyniknou v černé barvě, ale nosit je můžete také v trendových barvách jako tyrkysová, červená, růžová, žlutá a další. Díky lesklé kůži je kabelka navíc velmi odolná a lehce omyvatelná.

Tento nadčasový kousek si můžete vybrat od nejrůznějších značek. My vám v tomto článek představíme ty nejlepší kousky od značek Baťa, Asos, Mango, H&M nebo Humanic. Tak která bude ta vaše?

Lakované kabelky Baťa

Baťa pro vás ve své kolekci nabízí více kousků lakovaných kabelek v barvách černé, růžové nebo tyrkysové. My jsme zde pro vás vybraly dva černé kousky, které jsou perfektně zpracované a hodí se pro každou příležitost. Buďte svůdná s kabelkou od Baťy!

Lakované kabelky Humanic

I Humanic pro vás přináší kabelku s lesklou kůží, která sice nepatří přímo pod lakované kabelky, ale v této nabídce prostě musela být díky svému třpytu a jasnosti. Staňte se královnou jakéhokoliv večírku s kabelkou Humanic!

Lakované kabelky Asos

Online obchod Asos nikdy nezklame svými produkty, a to i stylovými lakovanými kabelkami. Tento kousek je navíc trendově ozdoben barevnými přívěšky, které perfektně rozzáří a rozrazí černou klasiku.

Lakované kabelky Mango

Elegantně a zároveň svůdně můžete vypadat i s lesklými kabelkami od značky Mango. Ta vám také ve své kolekci nabízí hned několik kousků a my jsme pro vás vybraly ty nejlepší.

Lakované kabelky H&M

S trendy žlutou lakovanou kabelkou H&M budete zaručeně hvězdou večírků i společenských událostí! Nebojte se zazářit a být středem pozornosti!

Zdroj: Hemera/ThinkStock, www.bata.cz, www.asos.com, www.shoemanic.com, www.mango.comwww.hm.com

Sponzorované odkazyŠtítky: lakované kabelky, Asos, Humanic, Baťa, Mango, H&M, lesklé kabelky, kabelky s lesklou kůží