Sexy bikiny pro každou moderní ženu

Sexy bikiny pro každou moderní ženu

Kategorie: Plavky

Sponzorované odkazy

Letní dny se nezadržitelně blíží a je na čase pořídit si nové bikiny. Každá z vás by měla mít v šatníku alespoň dvoje, a to z prostých důvodů. Jste-li na dovolené ať už u moře nebo u nás, pak se zajisté budete chodit koupat. Jenže, co když plavky zůstanou mokré?

Pak jednoduše volíte plavky druhé, náhradní. Plavky také velice rychle díky sluníčku a slané vodě steří a proto je dobré plavky střídat. Novou kolekci dámských plavek pro tento rok naleznete na in-obleceni.cz. V módě jsou opět květiny, puntíky a další. Neváhejte a pořiďte si nové plavky, se kterými pořádně roztočíte letní koupání.

Mezi ženami jsou stále v oblibě dvoudílné plavky. Díky nim si skvěle opálíte téměř všechny části těla a vaše opalování tak bude působit celistvě a kompletně. V případě, že zvolíte horní díl na zavazování za krkem, pak můžete horní díl jednoduše rozvázat a vyvarovat se tak opálení šňůrek. Zakoupit lze i spodní díl na zavazování na bocích. Stáhnout si jej proto můžete dle potřeby. A teď už jen vybírejte dle libosti.

zdroj: http://www.in-obleceni.cz
foto: Thinstock

Sponzorované odkazyŠtítky: bikiny, dámské bikiny, dámské plavky, plavky