Vánoční parfémové balíčky pro ni i pro něho

Vánoční parfémové balíčky pro ni i pro něho

Kategorie: Parfémy

Sponzorované odkazy

Třetí adventní neděle už je za námi a Vánoce jsou za rohem! Už je skoro na čase být vybaven vánočními dárky pro všechny své přátelé i rodinu. Pokud jste to ale ještě nestihli, v tomto článku vám dáme tip na dárky, který potěší snad každého – parfémové balíčky. Navíc se nemusíte bát, že by vám to při objednání z internetu nestihlo včas přijít. Pokud si objednáte ze stránky Parfemy.cz do 16.00h dne, ještě ten samý den je balíček ihned odeslán rovnou k vám domů. A to se vyplatí ne?

Jak už bylo výše řečeno, my vám dáme v tomto článku tipy na parfémové balíčky, které by mohly vaše kamarády i rodinné příslušníky potěšit.

Parfémové balíčky pro ni

Správná žena by vžycky měla mít parfém, který jí osvěží její den a který jí díky vůni charakterizuje. Takže co takhle euforický Calvin Klein, roztomilá Chloé nebo třeba vášnivá Givenchy?

CHLOÉ L´Eau De Chloé, 1.630Kč

CALVIN KLEIN Euphoria Forbidden, 1.670kč

GIVENCHY Very Irresistible, 1.460Kč

Parfémové balíčky pro něho

Správný elegantní chlap se pozná nejen podle bot či hodinek, ale také podle jeho nezaměnitelné vůně. Dopřejte proto svému příteli či otci parfém, který z něj udělá neodolatelného chlapa. Může to být divoký Armani, charismatický Hugo Boss nebo třeba čarovný Tommy Hilfiger.

HUGO BOSS Boss No. 6,1.460Kč

ARMANI Acqua Di Gio Pour Homme, 2.050Kč

TOMMY HILFIGER Tommy, 1.490Kč

Zdroj: http://www.parfemy.cz

Sponzorované odkazyŠtítky: vánoční balíčky, vánoční parfémové balíčky, parfémové balíčky, parfémové sady, parfémová sada Givenchy, parfémová sada Armani, parfémová sada Hugo Boss, parfémová sada Calvin Klein