Reserved 2013:Elegance kolekce Black and White

Reserved 2013:Elegance kolekce Black and White

Kategorie: Čepice, klobouky, Dámské boty, Dámské oblečení, Dámské šaty, Šperky, Svetry, mikiny, Tašky a kabelky, Značkové oblečení

Sponzorované odkazy

Že je černá a bílá ohraná klasika, která už nemá čím překvapit? To je velký omyl! Značkový obchod Reserved pro letošní jaro přináší na pulty obchodu velmi vkusnu a smyslnou kolekci s názvem Black and White. Chcete si v novém roce obnovit šatník? Pak do něho určitě nezapoměnte přidat pár kousků, z tého podařené kolekce, které využijete u všemožných příležitostí.

Staňtě se černobílou královnou

Kolekce Black and White nabízí elegantní kombinaci jednoduchých prvků, které z vás vykouzlí dokonalou dámu. Vyzkoušejte například bílou košili s černým límečkem sladěnou s černou sukní, ve které budete pro mnoho vašich známých vypadat jako módní ikona. Jednoduché černé elegantní šaty se vzorem rozhodně také stojí za vyzkoušení, neboť působí velmi jednoduše, ale přitom jsou velmi působivé a okouzlující. Pokud se vám budou zdát příliš holé, doplňte je vhodným šátkem, opaskem nebo jen šperkem a uvidíte, jak prokouknou.

Myslíte si, že budete jen v čené a bílé vypadat příliš obyčejně nebo dokonce depresivně? Právě naopak! Klasické barvy jako tyto nabízí nepřekonatelnou možnost variací, jak luxusní kousky zkombinovat. Navíc k těmto barvám můžete přidat doplňky rozmanitých výrazných barev a přesto budete vypadat stále vkusně a in.

Dámy, které potřebují chodit v práci v kostýmku jistě ocení nabídku z kolekce Lindex. Lehkost a vkus kalhotových kostýmků kolekce Black and White rozhodně stojí za to vyzkoušet. V nabídce jsou rovněž sáčka, blůzky, košile, nebo sukně, které můžete vhodně sladit podle příležitosti. Nejen že budete působit elegantně a sebevědomě, ale navíc se budete díky vzdušné látce cítit velmi příjemně.

Kolekce Black and White samozřejmě nezapomněla ani na doplňky jako jsou šperky, kabelky a boty. Vše je opět tématicky laděno do černé, bílé, nebo kombinaci obou barev. Navštivte značkový obchod Reserved a vyberte si kousky, ve kterých oslníte okolí!

zdroj: www.reserved.com

Sponzorované odkazy