Pět tipů na jarní kabátky

Pět tipů na jarní kabátky

Kategorie: Dámské oblečení

Sponzorované odkazy

Duben nastolil v mojí skříni alarmující zmatek. Nevědomost člověka neomlouvá, a tak je absence jarního dámského kabátku téměř neomluvitelná. Bohužel nepatřím mezi nadšence, kteří si vystačí se sportovní bundou. Výběr zahrnuje džínovou bundu, koženkový křivák a zcela nepoužitelný kabát. Dělat průvan ve skříni na začátku dubna je prostě pozdě. Rozhodla jsem se pro vás připravit pět tipů na dámské kabáty, které mne během mého soukromého pátrání zaujaly.

Kabát číslo jedna – Asos

Přiznám se, že často hledám inspiraci na internetových stránkách Asos, jelikož v sobě ukrývají trendy věci zajímavých střihů. O to mi přesně šlo. Dobře padnoucí kabát, který nebude ani příliš výrazný ani nudný. Takový akorát s originálním střihem, výšivkou nebo jiným detailem.

Hned při prvním kliknutí, zásah. Kabát waterfall od Asos nemá chybu. Velký, s ohromným límcem, perfektní šedá barva, dobrá délka. Tip číslo jedna je na světě.

Kabát waterfall. Autor: www.asos.com

Kabát waterfall. Autor: www.asos.com

Láska na první pohled – kabát číslo dva

Značka Zara mne baví a inspiruje. Vždy v jejích kolekcích najdu něco nadčasového i zcela inovativního. Láska na první pohled! Červený kabátek těsně pod zadek. Lehce nabrané rukávky jsou roztomilé, jen se bojím, jak sedne u krku. A tak se ještě poohlédnu po dalším.

Dámský kabátek Zara. Autor: www.zara.com

Dámský kabátek Zara. Autor: www.zara.com

Třetí kabát – trench coat Zara

Trench coat nepatří zrovna mezi mé oblíbené kabáty. Svazují mne myšlenky na „klasický kousek v šatníku,“ Kabát, který nikdy nezestárne. Mnohem více mne baví jeho drobné inovace. Vybrala jsem pro vás tento černý model.

Trnech coat. Autor: www.zara.com

Trnech coat. Autor: www.zara.com

Kabát jako kimono?

Další adept na vítězný kabát by se mohl ukrývat na pultech značky Mango. Svěží outfity kolekce plné trendů zaručují úspěch. Chvíli brouzdám ve vodách klasiky, až narazím opět na jedinečný kousek. Kabát ala kimono s kratšími rukávy volnějšího střihu. Tento střih se letos navíc osvědčí i u halenek a svetrů.

Kabát kimono. Autor: www.mango.com

Kabát kimono. Autor: www.mango.com

Svetr a kabátek v jednom

Na závěr úžasná forma kabátku – svetrový kabátek. Je k dostání v mnoha provedeních nejen v internetovém obchodu Asos. V podzimních kolekcích jej měla na příklad značka Leidiró.

Kabátek Asos. Autor: www.asos.com

Kabátek Asos. Autor: www.asos.com

Zdroj úvodní fotografie: www.asos.com

Sponzorované odkazyŠtítky: dáské kabáty