Tajemství multifunkčnosti: batohy a tašky Qwstion

Tajemství multifunkčnosti: batohy a tašky Qwstion

Kategorie: Tašky a kabelky

Sponzorované odkazy

Mít šik a trendy kousek k uložení všech nezbytností jak do školy, práce, ke krátkým cestám anebo bloumání ulicemi měst. To je cíl švýcarské značky a jejich novinek – batohů a tašek Qwstion.

Švýcarská značka Qwstion se orientuje na moderní městské zákazníky, kteří od svých zavazadel vyžadují jak vysokou funkčnost a odolnost, tak stylový vzhled. Každý batoh a každá jejich taška se dá nosit velmi variabilně hned na několik způsobů, přičemž má sofistikované detaily.

Jejich kousky budete milovat stejně dobře při jízdě na kole, tak i na pracovní schůzce. Prototypy batohů a tašek všechny vznikají v curyšském studiu. Samotná výroba produktů probíhá za transparentních podmínek v malé továrně v čínském Chuej-čou.

Materiálem je…

Mezi materiály najdete bavlnu, konopí a len s voděodolnou úpravou, ale i nylon, kůži a ocel. Qwstion jsou svým dokonalý městským stylem zcela multifunkcionální a zároveň ekologické. Tyto šik novinky od Švýcarské značky Qwstion vás budou bavit. Trendy je i tlumeně barevné modré pojetí jejich batohů a weekenderů se zlatými prvky.

Co vše lze pod značkou Qwstion najít?

  • Kosmetické etue
  • Menší a větší vaky
  • Batohy různého objemu
  • Menší a větší zavazadla tzv. weekendery

A cena?

Ceny se pohybují od rozmezí necelých patnácet korun za kosmetickou tašku, přes dva až tři tisíce korun za vaky různých velikostí, batohy okolo pět až šest tisíc korun, až po weekendery za cenu od šesti do sedmi tisíc korun.

Celý sortiment je k mání na Nila.cz.

Zdroj foto: Nila

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazyŠtítky: batohy, tašky, weekendery, Qwstion