Levi's® Engineered Jeans™: návrat zkroucené legendy

Levi's® Engineered Jeans™: návrat zkroucené legendy

Kategorie: Dámské oblečení, Džíny, Jeans, Rifle, Pánské oblečení

Sponzorované odkazy

Hlásíme vám návratu kultovní kolekce se zkroucenými švy na nohavicích – Levi’s® Engineered Jeans™. Nová kolekce byla představena na Pitti Uomo 95 ve Florencii a od počátku jara letošního roku je k mání v prodeji po celém světě, i u nás.

Šikmý šev na džínách se vrací. Když byly Levi's® Engineered Jeans™ v roce 1999 uvedeny na trh, zaznamenaly obrovský úspěch. Díky svému střihu se zkroucenými švy nohavic a progresivnímu stylu se staly legendou.

Levi's® Engineered Jeans™

Dopřejí vám pohodlí v maximálně možné míře a umožní totální svobodu pohybu. A v této sezóně se k nám vracejí – a to v novém, modernějším pojetí. Technologie 3D úpletů a denim s four-way strečem se v nich propojuje s původními ergonomicky zkroucenými bočními švy nohavic i širším sedem se záševky.

Speciální re-edice

Tato speciální re-edice je opět založena na „konstrukčním konceptu“, moderním designu a výzkumu i experimentech s novými materiály a naznačuje možnou budoucnost denimu.

K mání jsou dámské i pánské

Pánská kolekce Levi's® Engineered Jeans™ zahrnuje oblíbené džínové střihy 502™ Regular Taper nebo 512™ Slim Taper a dámská džíny, které předběhly dobu, Loose Jean a Slouchy Taper. Vrací se i původní džíska.

Kousky mají vintage styl, ale s modernější siluetou a zaujmou originálními detaily – červená nášivka se dvěma koňmi, vnitřní kapsa potištěná logem nebo poutko na zavěšení s potiskem.

Levi's® Engineered Jeans™ se vrací tedy velkolepě. Půjdete do nich i vy?

Zdroj foto: Levis

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazyŠtítky: Levis, Levi's® Engineered Jeans™, 502™ Regular Taper, 512™ Slim Taper, Loose Jean, Slouchy Taper.