Kotníkové boty Nike: Cool boty na podzim i zimu!

Kotníkové boty Nike: Cool boty na podzim i zimu!

Kategorie: Dámské boty

Sponzorované odkazy

Zkoušeli jste někdy nakupovat boty na internetu? Nejlepší ceny nabízí slevové srovnávače. Zkuste porovnat aktuální slevy na boty, které můžete najít na slevových srovnávačích. Pomoci může slevový srovnávač TopSleva.cz. Ten srovnává 25 největších slevových serverů.

Firma Nike vyrábí boty již pěknou řádku let a během té doby se jí povedlo stát se jednou z největších firem se sportovním oblečením na světě. Boty Nike se v historii staly revoluční již několikrát. Jak na poli sportovních stylových bot, kterým se někdy přezdívá sneakers, tak na poli bot, na které spoléhají sportovci ze zemí severní i jižní polokoule. Dnes se podíváme na kotníkové boty Nike, které nás zahřejí v podzimním i zimních dnech.

Tyto boty zakrývají, jak název napovídá, kotníky, a tak chrání naše nohy před větrem a sněhem. Díky vyššímu střihu bot, jsou naše kotníky zpevněny, takže byste si neměli jen tak zvrtnout nohu. Tento typ bot je však vhodný také pro sportovce, kteří rádi vyrazí běhat v nepříliš vydařeném počasí. Kotníkové tenisky jsou vyráběny v mnoha provedeních od látkové podoby po gumový vzhled. Design bot se díky návrhářům společnosti Nike zdá být nevyčerpatelný, protože každý pár je něčím jedinečný.

Jaké barvy nám nabízí sezóna podzim/zima 2009? Jde o hodně výrazné kombinace méně výrazných barev, jakými jsou šedá, tmavě modrá, klasická bílá a černá s akcentními tóny zelené, fialové, oranžové a žluté. Nike ale nyní přichází s úžasnou novinkou, s níž si můžete vytvořit svůj vlastní návrh a objednat si boty přesně dle svých přání. Navrhněte si své kotníkové boty NikeNike ID!

zdroj: www.nikeid.nike.com

Sponzorované odkazyŠtítky: kotníkové boty, Nike, zimní boty, botasky, sneakers, kotníkové boty Nike, kotníčkové tenisky Nike