Psí móda: Rozmazlujte své psí mazlíčky! / Psí oblečky

Psí móda: Rozmazlujte své psí mazlíčky! / Psí oblečky

Kategorie: Oblečky pro zvířata

Sponzorované odkazy

Psí móda je trend, který se do Evropy dostává ze dvou směrů. V Japonsku lidé utratí za své mazlíčky běžně kolem čtyřiceti tisíc korun měsíčně a v USA lidé nakupují módní oblečky pro psy i přesto, že je to pro ně často zbytečná a nepříjemná věc ve třiceti stupňovém vedru. V našich podmínkách však kromě módního vzhledu působí ručně šité bavlněné oblečky velice prakticky. Nejvíce to ocení majitelé psů, kteří bydlí na horách.

I psi mají k dispozici módní oblečky na každé roční období. Vaše psí holčička tak může být i účastníkem svatby v šatech družičky. Praktické jsou pletené oblečky na podzim či teplejší oblečky na zimu. Krátkosrsté rasy mohou mít dokonce i nohavice. Psí obleček pak může doplnit čepice a krásný obojek. Design psích oblečků není nijak omezen. V nabídce jsou módní pruhy, potisky a výrazné barvy. Dokonce nechybí psům ani kapuce či kapsička.

Obzvláště povedený psí obleček je kombinace černého trička s károvou sukýnkou. Sladká jako med bude každá psí slečna v tomto kompletu a psí kluci se na ni budou jen lepit! Vaši miláčci mohou nosit také mikiny s kapucí, jenž jsou vyrobeny z příjemného polar fleece, lehounké a přitom velmi hřejivé s výšivkou na zádech. Zapínání je na dva dětské patenty v přední části oblečku u krku. Psi si také potrpí na kvalitu, a tak jim dopřejte trochu tepla v podobě módního oblečku!

zdroj: centrum-mody.cz

Sponzorované odkazyŠtítky: psí oblečky, psí móda, oblečení pro psy, oblečení pro zvířata, oblečky pro psy