Etno aneb indiánský styl se vrací na scénu

Etno aneb indiánský styl se vrací na scénu

Kategorie: Dámské oblečení, Legíny, Šperky, Tašky a kabelky, Topy, trička, tílka

Sponzorované odkazy

Nebaví vás nosit černou, bílou, šedou a další barvy, které zrovna nejsou veselé? Žádný problém, zkuste etno styl. Možná vám sedne natolik, že už nebude chtít nosit nic jiného. Tento styl je barevný, hravý a krásně vás oživí.

oživit šatník můžete i legínami; zdroj: emoshop.iai-shop.com

oživit šatník můžete i legínami; zdroj: emoshop.iai-shop.com

Barvy, peříčka a prošívání

Na podzim a v zimě je všechno takové ponuré, šedé a člověk si prostě barev moc neužije. Můžete je ale nosit alespoň na sobě. Tím rozzáříte nejen sebe, ale možná i zlepšíte den ostatním. A na jaře až začne všechno kvést, můžete přece kvést taky.

Etno styl vyznávali indiáni a proto jsou zde typická třeba peříčka, která se indiánům tyčila z jejich čelenek. Ty se můžou objevit na tričkách nebo mikinách. Jedním ze znaků etno stylu je i různá prošívání a indiánské vzory. Jedná se často o různobarevné nitky, které se nachází okolo kapes u džínů, zipů, patentů atd. U etno stylu se také často setkáme z různými promyšlenými průstřihy. Na správných místech můžou vypadat opravdu sexy.

indiáni stále mezi námi; zdroj: szafa.pl

indiáni stále mezi námi; zdroj: szafa.pl

Etno kabelka i boty

V indiánském stylu si můžete pořídit všechny části oblečení. Od čepice až po boty. Jestliže vás váš šedivý kabát nudí, pořiďte si etno kabát. Barevné prošívání vypadá velmi hezky a hravě. Jak moc barevný a prošívaný bude je na vašem výběru. V obchodech najdete opravdu křiklavé kousky, ale i ty decentnější s prošíváním třeba jen kolem knoflíků, kapes nebo části rukávů.

barevná kabelka s uchem z velkých korálů; zdroj: jolanetta.cz

barevná kabelka s uchem z velkých korálů; zdroj: jolanetta.cz

Pokud se chcete obout v duchu etna, vyberte kozačky s výrazným prošívání nebo semišové krémové polobotky. Na uschování vašich drobností můžete využít nějakou barevnou, veselou kabelku s indiánskými vzory a nebo nějakou zdobenou korálky.

Etno šperky

Pořiďte si třeba prsteny s velkým barevným kamenem a to klidně několik a noste je všechny najednou. Nebo si kupte sadu úzkých náramků, kde se kombinuje zlatá, stříbrná a černá nebo i další barvy. Opět je nasaďte všechny na jednu ruku a nebo je rozdělte a na jednu ruku dejte půlku a na druhou ruku druhou půlku. V etno stylu nesmí samozřejmě chybět ani peříčkové náušnice nebo doplňky vyrobené z korálků.

korálkový náramek vám nesmí chybět; zdroj: sperkymoda.cz

korálkový náramek vám nesmí chybět; zdroj: sperkymoda.cz

Úvodní obrázek: emoshop.iai-shop.com

Sponzorované odkazyŠtítky: móda 2015, dámská móda