Znáte flexibilní sporty módu? Zkuste Nike Tech Pack!

Znáte flexibilní sporty módu? Zkuste Nike Tech Pack!

Kategorie: Dámské oblečení, Oblečení – eshopy, Topy, trička, tílka, Značkové oblečení

Sponzorované odkazy

Značka Nike nezahálí. Je stále u kormidla a stále inovuje. Letošní jaro si můžete dopřát pohodlné, inovativní a flexibilní kousky z jejich jarní kolekce, které jsou do proměnlivého jarního počasí jako dělané.

Na oděvech, které oblékáme je nejdůležitější dobrý pocit, který v oblečení máme. To mi jistě potvrdí každý. Určitě nevyrazíte ven v něčem, v čem jste nesví a nejistí. Naopak kousky, které sedí, jsou trendy a odpovídají vašim představám, vám přidají na sebevědomí a podpoří vás tak v každé situaci.

Stylové kousky z letošní jarní kolekce Nike Tech Pack jsou to druhé. Dýchají sebejistotou, uvolněností a pohodlím. Jsou to funkční a pěkně střižené součásti vašeho outfitu, které nepostrádají ženskost. Motto značky Nike: „vypadat dobře, cítit se dobře, hrát dobře“, bylo v kolekci naplněno beze zbytku.

Nike nabízí současným ženám a dívkám inovativní kolekci z řady Nike Tech Pack, která je flexibilní, variabilní a nabízí různé možnosti stylingu podle potřeb každé z nich. Rovnováha mezi střihem a funkčností je zde nesporná. Jarní kolekce sportovního oblečení Nike Tech Knit byla vytvořena týmem expertů včetně designérky Jessicy Lomax. Novou jarní kolekci Nike Tech Pack spojuje Nike materiál Tech Knit a inovativní konstrukce vzorů. Je to souhra pohodlí a výkonu.

Kalhoty Nike Tech Knit jsou o něco užší a více sofistikované než jejich předchozí verze. Vesta Nike Tech Knit, která je inspirována ikonickou kolekcí Nike Windrunner, zase slouží jako ultralehká parka. Ředitelka designového oddělení NikeWomen Sportswear Johanna Schneider vytvořila spolu se svým designérským týmem modely, které mohou být jednoduše nošeny spolu nebo každý zvlášť.

Jarní kolekce Nike Tech Pack 2017 je k mání na Nike.com a u prodejců, a to jak pro ženy, tak pro muže.

Zdroj foto: Nike

Autor: Pavla Jelínková

Sponzorované odkazyŠtítky: jarní kolekce, Nike Tech Pack, Nike Tech Knit, flexibilní, sportovní oděvy,