Sportovní spodní prádlo: základ kvalitní sporty aktivity

Sportovní spodní prádlo: základ kvalitní sporty aktivity

Kategorie: Dámské spodní prádlo

Sponzorované odkazy

Správné sportovní prádlo potažmo podprsenka musí zásadně dobře sedět, nikde netlačit, ani nesvírat. Jen tak je možné si indoor a outdoor aktivity bezezbytku užít. A taková je řada Nike FE/NOM Flyknit Bra.

Všechny ženy napříč věkem milující pohodlí, které se rády pohybují, nyní jistě potěšíme. Představujeme vám novou generaci podprsenek Nike FE/NOM Flyknit Bra.

Správná sporty podprsenka je ten nejdůležitější kousek sportovní výbavy každé z vás – aktivní ženy. Takové prádlo vám umožňuje sportovat a sport vás pak nabíjí a dodává do života sebevědomí. Sportovní podprsenka má velmi důležitý úkol: poskytuje podporu, minimalizuje otřesy, tlumí nepohodlí, a dokonce řeší i případné poškození tkáně během cvičení a pohybu, protože napnuté prsní vazy se nestahují zpět tak jako svalová tkáň.

Bez sporty prádla nelze dobře aktivně žít

Žádná sportovní podprsenka = žádný workout. I když je tento kousek standardně schován pod dalšími vrstvami oblečení, značka Nike nevnímá podprsenku pouze jako kus spodního prádla, ale snaží se o to, aby ji ženy vnímaly jako symbol své síly a moci, své aktivity.

Když máte padnoucí spodní prádlo, cítíte se dobře, pohodlně a jste v klidu. Ovšem správná sportovní podprsenka vám musí navíc umožnit praktikovat věci, díky nimž budete zdravé a fit.

A značka Nike v tomto směru nenechala nic náhodě. Na základě zpětné vazby od atletek, dat a hlubokých znalostí o tvaru prsou a hustoty tkání, vytvořilo Nike vysoce výkonné sportovní podprsenky se speciálními inovacemi zaměřenými speciálně na potřeby žen.

Z bot na spodní prádlo

Nike Flyknit je inovace, která byla uvedena na londýnských Olympijských hrách v roce 2012. A stále je aktuální, protože jde o digitálně upravený pletací proces, známý svou rolí v lehkých, tvarových a prakticky bezešvých botách.

Dnes je tato technologie používána v obuvi Nike napříč různými sporty, od běžecké boty Nike Epic React až po basketbalové boty Nike LEBRON 16 značky LeBron James. Nyní se přesouvá od bot na sportovní spodní prádlo.

Nike FE/NOM Flyknit Bra

Procesu adaptace Flyknit z bot na oblečení a spodní prádlo věnovali inženýři a konstruktéři mnoho hodin biometrického testování, včetně zachycení pohybu. Cílem bylo poskytnout maximální podporu, pohodlí a umožnit ženám cítit se a vypadat úžasně, a přitom dělat vše, co chtějí. A prioritou byla pro Nike podpora, prodyšnost a ochlazování základních zón.

Podprsenka je vyrobena z měkké příze nylonu a spandexu, která se přizpůsobí tělu díky dvěma jednovrstvým panelům, které jsou sestaveny pro maximální pohodlí. Nike FE/NOM Flyknit Bra obsahuje dvojí zapouzdření (oddělená místa pro každé prso zvlášť) s kompresí, která drží prsa u těla, což nabízí nejlepší podporu a pohodlí bez nutnosti přidání dalších komponent, jako jsou kostice, podložky nebo stabilizátory.

Výsledkem je výrazné snížení spotřeby materiálů a přítomnosti švů i hmotnosti podprsenky. Jiné podprsenky Nike mohou mít až 41 součástí a 22 švů, Nike FE/NOM Flyknit Bra je sestavena ze dvou panelů a vázání a je o 30 % lehčí než jakákoli jiná podprsenka z řady Nike.

Je to nová generace podprsenek, jež nabízí veškerou podporu, sílu a pohodlí tradičních podprsenek, a to i bez všech jejich typických komponent. Tento kousek se vám hodí k jakékoliv aktivitě od běhu a trénink různé intenzity, přes jogu, pilates a fitness, až po cyklistiku, nordic walking, turistiku a procházky.

Letos bude Nike FE/NOM Flyknit Bra poskytovat podporu také ženským fotbalistkám na hřišti ve Francii. Nejde totiž jen o podprsenku jako takovou, ale o rozbití překážek, kterým ženy čelí ve sportu a v životě.

Zkusíte ji také? Nike FE/NOM Flyknit Bra je k mání na Nike.com a u vybraných prodejců.

Zdroj foto: Nike

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazyŠtítky: Nike FE/NOM Flyknit Bra, sportovní podprsenka, Nike, FE/NOM Flyknit Bra