Léto přeje cestování a zavazadlům: jaké tašky a batohy jsou trendy?

Léto přeje cestování a zavazadlům: jaké tašky a batohy jsou trendy?

Kategorie: Tašky a kabelky

Sponzorované odkazy

Cestovat a mít tašku, do které sbalíte alespoň dva páry tenisek, několik cool outiftů a k tomu ještě všechny další zbytečnosti, které na své cesty potřebujete je fajn. Nebo jen batoh, do nějž uložíte to nejnutnější. Vaše přání vám může splnit obchod s outdoorem Queens.cz, kde mimo oblečení najdete pestrý repertoár i těchto kousků.

Můžete si vybrat z jejich nabídky třeba tolik oblíbený Duffel bag od The North Face, který si vezmete jako batoh či tašku a usnadní vám tak cestování. A batohy, batůžky, ruksaky, bágly dobývají svět. S nimi se cestuje mnohem lépe a snáze.

Se správným báglem můžete putovat donekonečna. Vyberte si sportovní, nebo lifestylové batohy, které obsáhnou vše, co potřebujete na velký či malý výlet.

Jordan Air Jordan Duffel

Víkendová a cestovní taška od značky Air Jordan je cool, protože je ve veselém v červeném provedení s mnoha kapsami, černými motivy a postranními logy. Lze ji nosit za krátká ucha v ruce, nebo na popruhu přes rameno. Vyjde na 1 959 Kč.

Kappa 222 Banda Dapey

Jednokomorový batoh s mnoha kapsami a přihrádkami od značky Kappa je v černém provedení s bílými logy na popruzích. Uni batoh lze nosit i jako tašku tašku v ruce, nebo přes rameno k čemuž má batoh ucho a popruh. Dále na něm najdete nastavitelné polstrované popruhy, hlavní kapsu na zip s přihrádkou uvnitř, a zapínání batohu na přezku. Prima kousek vyjde na 1 080 Kč po slevě z 1 659 Kč.

The North Face Base Camp

Parádní kulatá cestovní taška s popruhy na záda od značky The North Face je provedena v hnědém maskáčovém mramorovaném hnědém provedení s mnoha kapsami, černými částmi a logy. Lze ji nosit v ruce za ucha, nebo na zádech jako batoh. Taška vyjde na 3 299 Kč.

Under Armour Project Rock Gym Bag

Tréninková černá taška od značky Under Armour může velmi dobře posoužit i jako malá cestovní příruční taška. Je v černém provedení s mnoha kapsami a decentními bílými logy. Lze ji nosit za ucha v ruce, nebo na popruhu přes rameno. Cena tašky je 1 999 Kč.

The North Face Base Camp Duffel

Poslední felexibilní kousek je od značky The North Face. Cestovní taška s popruhy na záda je v jemném růžovém provedení s mnoha kapsami, černými částmi a logy. Lze ji nosit jako tašku v ruce za popruh, či přes rameno, anebo jako batoh na zádech. Vyjde vás na 2 599 Kč.

Zdroj foto: Queens Úvodní foto: The North Face Base Camp Duffel za 3 299 Kč Autor: Pavla Košík Jelínová

Sponzorované odkazyŠtítky: Léto, cestování, zavazadla, tašky, batohy