Těhotenská zimní móda 2009, to je Rialto!

Těhotenská zimní móda 2009, to je Rialto!

Kategorie: Dámské oblečení

Sponzorované odkazy

Počasí nás sice ještě stále může překvapit, ale zdá se, že k výrazněji teplejšímu období se už nedostaneme. Naštěstí je tady ateliér značky Rialto a jejich aktuální kolekce pro těhotné. Jak bude vypadat těhotenská zimní móda 2009 dle Rialto?

Návrhářka těhotenské módy Rialto Dana Cencingrová se nechala volně inspirovat námětem francouzského filmu Osm žen. Kolekce se tak staví proti bariérám a předsudkům spojených s věkem. Každá žena má mnoho tváří, záleží tedy pouze na ní, zda se promění v rozpustilou vnučku, svůdnou milenku, či elegantní matku.

Podzim zima 2009/2010 se drží trendové barevnosti. Kombinuje se elegance minulých let s technologiemi budoucnosti. Podzimní barvy doplňují červené a modré tóny. V těhotenské kolekci se objevuje například úzká či rovná sukně, rozšířené pohodlné kalhoty a přiléhavá trička i svetříky, které jsou ozdobeny kamínky Swarovski. Těhotenské kabátky jsou rovné, rozšířené, ale také pod prsy přepásané.

Novou kolekci těhotenské módy Rialto především ocení maminky, které se po porodu vracejí ke své původní postavě. Dole rozšířená trička tvarová do siluety „A“ ,sukně a kalhoty s pružným pasem a úpletové peleríny, které můžou nahradit kabát nebo bundu,se skvěle přizpůsobí vaší postavě.

zdroj: www.rialto.eu

Sponzorované odkazyŠtítky: těhotenská móda, móda podzim/zima 2009, Rialto, www.rialto.eu